8 Kasım Burç yorumları. 8 Kasım 2020 Pazar günlük burç ve astroloji yorumu.

8 Kasım Burç yorumları. 8 Kasım 2020 Pazar günlük burç ve astroloji yorumu. 8 Kasım pazar günü burç yorumu ne diyor? Sizler için 8 Kasım Pazar günü günlük burç ve astroloji yorumu merak ediliyor. 8 Kasım pazar uzmanından burç yorumu sizlerle.

8 Kasım Burç Yorumları

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 8 Kasım burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Merkür’ün durağan pozisyonda olmasının etkileri neler olacaktır? Venüs hangi burçları aşk alanında destekleyecek? İşte detaylar…

8 Kasım 2020 Pazar Burç Yorumları

Kasım ayının ilk haftasında gökyüzünde birbirinden önemli hareketler meydana geldi. 5 Kasım’da Merkür Retrosu’nun sona ermesiyle birlikte Merkur durağan konumuna yerleşti. Lakin, retrosunun sona ermesi etkisinin bittiği anlamına gelmiyor. Önümüzdeki en az beş günlük süreç boyunca Merkür Retrosu’nun sert etkileri farklı şekillerde karşımıza çıkacaktır. Bu süreçte hayatınızla ilgili köklü değişiklikler yapmaktan kaçınmanız gerekebilir. Önemli iş anlaşmaları, yeni başlangıçlar ertelenmelidir. Ayrıca, Merkür’ün teknolojik cihazlar üzerindeki etkileri de bulunmaktadır. Dosyalarınızı kaydettiğinizden emin olmanız, cihazlarınızın bakımını zamanında yaptırmanız gerekebilir. Fikir tartışmalarında da dikkatli hareket etmeniz yerinde olacaktır. İnsanlarla aranızda çatışma yaratacak tartışmalardan uzak durmaya gayret etmeniz gerekiyor.

İş alanında ise çalışma arkadaşlarınız, üstleriniz ya da birlikte iş yaptığınız kişilerle önemli konuları konuşmamaya dikkat etmelisiniz. Bu süreç tamamlanana kadar minimum seviyede sorunlarınıza çözüm yolları aramanız yararınıza olur. Aksi taktir de iletişim sorunlarından kaynaklı olarak büyük hasarlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Hem kendinizi ifade etmekte zorluk yaşar, hem de karşınızdaki kişiyi anlamak ve empati kurmakta yetersiz kalabilirsiniz. Önemli iş görüşmelerinizi ertelemeniz halinde daha sevecen, ılımlı ve pozitif bir yaklaşım şekli gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Öte yandan Mavi Ay’ın etkileri de devam ediyor. Duygusal ve ruhsal olarak hayatınız üzerinde önemli bir etki gücü bırakan Mavi Ay, ani ve hızlı kararlar almanızı tetikleyici olacaktır. Ayrılıklar, taşınma, aile içerisindeki geçmişten gelen sorunların gün yüzüne çıkması, kırgınlık ve kızgınlıkların artması, öfke kontrolünün sağlanamaması, odaklanama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybedebilir, normal şartlarda yapmaktan kaçınacağınız, sonuçlarından pişmanlık duyacağınız hatalar yapabilirsiniz. Kendinizi daha çok sorgulamaya başlayacağınız bu süreçte sorunlara tek taraflı yaklaşmamaya, karşınızdaki kişilerinde duygularını anlamaya odaklanmanız gerekebilir. Bu sayede sorunların çözümü için karşılıklı fedakarlıklar yapılması mümkün olacaktır. Merakla takip edilen 8 Kasım burç yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Su grubu burçları Balık, Yengeç ve Akrep cephesinde yorgunluk, yılgınlık ve kaçış temaları öne çıkıyor. Gün içerisinde enerjinizin düştüğünü hissederek geri plana çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Hayatınızda yolunda gitmeyen konuların çözümü için daha fazla çaba harcamanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Ekim ve Kasım aylarında gökyüzünde birbirinden önemli gelişmeler meydana geldi. Dolayısıyla her burcu oldukça zorlu bir süreç karşılaşmış oldu. Bu nedenle ani kararlar almaya meyilli yapınız hatalar yapmanızda kritik rol üstlendi. Astroloji uzmanları burç yorumları takip edilirken mutlaka yükselen burçlarında okunması gerektiğinin altını çizmektedir. Yükselen burç yorumları günlük olaylar hakkında daha net bilgiler edinmenize yardımcı olacaktır. Doğum saatinize göre yükselen burcunuz belirlenmektedir. Balık burçlarının evlilik gibi konularda daha kararlı bir bakış açısına sahip olduğunu görüyoruz. Yengeç burçları içinde kariyer odaklı gelişmelerin sosyal hayatları üzerindeki etkileri öne çıkıyor.

Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak cephesinde iş hayatlarındaki gelişmelerden kaynaklı yoğun çalışma temposunun arttığı gözlemleniyor. Parasal evinizdeki gelişmeler hayata dört elle tutunmanızı sağlayacaktır. Lakin, gelir ve gider dengesinin sağlanmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Günlük burç yorumlarına göre Başak burçları hayatlarındaki değişim için düğmeye basıyor. Önemli bir eşikte bulunuyorsunuz. Birikimlerinizi değerlendirmek için arkadaşlarınızdan yardım talep edebilirsiniz. Oğlak burçları bu süreçte çevreleri tarafından yeterince desteklenmediklerini düşünebilir. Partnerlerine karşı daha anlayışsız ve sert yaklaşma tehlikeleri bulunuyor.

8 Kasım 2020 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi dinletmesini bileceksiniz. Çevre şartlarınızı değiştirme yönünde, olumlu keşiflerde bulanacaksınız. Duygusal paylaşımlarınızda eksiklikler yaşıyorsunuz. Yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman mutlu olan bir yapıya sahipsiniz.

8 Kasım 2020 Pazar BOĞA Burç Yorumu:

Bugün duygusal çelişkilerden uzak kalmalısınız. Yaşadığınız olayları düşündüğünüz zaman, kafanız karışabilir. Kazançlarınız konusunda, elde ettiğiniz avantajları doğru kullanmalı ve paylaşımlarınızda aşırıya kaçmamalısınız. Bugün Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanacağınız ortamları tercih etmelisiniz.

8 Kasım 2020 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:

Duygusal ve kişisel değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda çözümlenmesi gereken çok fazla olay var. Evinizle ilgili yapacağınız değişiklerde, çevrenizin desteğiniz alacaksınız. Bugün ailenizle ilgili olaylar gündeme gelecek. Kendinizi yıpratacak olayların dışında kalmaya özen göstermeli, her şeyi olduğu gibi kabul etmelisiniz.

8 Kasım 2020 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:

Yakın çevrenizin sizden destek beklediklerini bildiğiniz halde, olayların dışında yaşamak gibi bir takıntınız var. Duygusal ilişkinizde karşılıklı beklentiler içinde olmanız, ikinizi de farklı bir şekilde etkiliyor. Bugün, enerjinizi geçmiş deneylerden yola çıkarak yeni bir şekilde değerlendirme yoluna gidebilirsiniz.

8 Kasım 2020 Pazar ASLAN Burç Yorumu:

Maddi konularda beklediğiniz gelişmelere şimdilik olmak kaydıyla küçük aralar vermelisiniz. İşinize duygularınızı karıştırmadığınız için, başarılı olmanız kolay oluyor. Bugün aksilikler söz konusu. Yeteneklerinizi yeterince sergileyememekten şikayetçi olabilirsiniz. Kol ve bacaklarınızın çok hassas olması nedeniyle, acele hareket etmemelisiniz.

8 Kasım 2020 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün duygusal çelişkilerden uzak kalmalısınız. Yaşadığınız olayları düşündüğünüz zaman, kafanız karışabilir. Bugün Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerden duygusal destekler alacaksınız. Kazançlarınız konusunda, elde ettiğiniz avantajları doğru kullanmalı ve paylaşımlarınızda aşırıya kaçmamalısınız.

8 Kasım 2020 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:

Kendinizi ifade ederken çevrenizi etkileme konusunda akıllıca davranıyorsunuz. Bugün bilgilerinizi dostlarınızla paylaşırken, mizahi yönünüz ortaya çıkacak. Bir araya geldiğiniz arkadaşlarınızla, eski olayları konuşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili, böbreklerinizin hassas dengesini korumak istiyorsanız, günde en az sekiz bardak su içmelisiniz.

8 Kasım 2020 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Ay Başak burcunda ilerlerken, bugün dostlarınızla duygusal paylaşım içinde olacaksınız. Ortak fikirlere ihtiyacınız var. Dostlarınızı aramak için birtakım bahaneler arayacak, küçük detaylar üzerinde takılacaksınız. Görüşeceğiniz kişilerden duygusal destekler bekliyor ve kendinizi yorgun hissediyorsunuz.

8 Kasım 2020 Pazar YAY Burç Yorumu:

Çevrenizde gelişen olaylara karşı oldukça temkinli hareket etmek zorunda kalıyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmekten son derece mutlusunuz. Kişisel savaşlarınızın olmadığını çevrenize anlatmak için zamanınızı boşuna harcamayın. Bugün, duygusal yaşamınızı kendinize saklayarak sosyal ve finans konularına ağırlık vermelisiniz.

8 Kasım 2020 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:

Bugün, fiziksel anlamda kendinizi cesur ve olaylara hazır hissediyorsunuz. Yaşamla ilgili taleplerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Bir süredir aklınıza gelmeyen bazı olaylar, yeniden kafanızda şekillenecektir. Uzun zamandır aramak istediğiniz dostlarınızın beklenmeyen ziyaretleri sizi şaşırtabilir.

8 Kasım 2020 Pazar KOVA Burç Yorumu:

Kişisel enerjinizin oldukça yoğun olması sizi huzursuz ve takıntılı yapabilir. Aklınıza gelen her şeyi paylaşma ve yaşama geçirme konusunda acele etmemelisiniz. İsteklerinizde ısrarcı davranmak, istenmeyen riskleri de beraberinde getirebilir. Sağlığınızla ilgili iştahınız çok açık olmasına rağmen, dengesiz bir şekilde besleniyorsunuz.

8 Kasım 2020 Pazar BALIK Burç Yorumu:

Maddi konularda gizli davranmayı tercih edebilirsiniz. Kendinizle ilgili değişime ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün bulunduğunuz çevrelerde kendinize sakladığınız düşüncelerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Yeni beklentilere şimdiden hazır olun. Sıcak gelişmeler gündemde sizi bekliyor. Dinlenmeye ihtiyacınız var.