8 Mayıs Burç Yorumları - 8 Mayıs 2021 cumartesi burç ve astroloji yorumu

8 Mayıs burç yorumları. 8 mayıs 2021 cumartesi burç ve astroloji yorumu! 8 mayıs cuma burç yorumları ne diyor? 8 mayıs cumartesi burçlar sizlerle.

Gündem 07.05.2021 - 20:55 07.05.2021 - 20:55 Berkay Keskin

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. Merakla beklenen 8 Mayıs burç yorumları açıklandı. Peki, 8 Mayıs burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para alanlarında hangi gelişmeler yaşanacak? Ay’ın Balık burcundaki seyahatinin etkileri nasıl olacak? İşte detaylar…

8 Mayıs Burç Yorumları 

Mayıs ayının önemli gezegen hareketleri ardı ardına meydana geliyor. İlk olarak Satürn ve Güneş arasındaki dik açının etkileri ile tanışmamız gerekti. Hemen arkasından ise Venüs ve Jüpiter arasındaki etkileşime tanıklık ettik. Venüs, Plüton ile üçgen bir açı oluşturdu. Venüs ve Plüton kontağı önümüzdeki hafta boyunca aşk ve ilişkiler alanını etkili olacaktır. Ay’ın Balık burcuna geçmesiyle tamamlanan haftalık gökyüzü hareketleri sıkıntılı ve sancılı bir dönemi işaret ediyor. Zira, duygusal ve psikolojik olarak gerilimin tırmanması kaçınılmaz olacaktır. Anlık duygu değişimleri, yalnız temasının güçlenmesi de önemli faktörler arasında yer alıyor. Hafta boyunca Balık temasının etkisiyle duygular ve mantık arasındaki çatışmanın yankıları duyulacaktır. Mantığın sesinin geri planda kalacağı bu süreçte duyguların kontrolü elde geçirdiği görülecektir. Hassasiyetlerin artmaya başlaması ile birlikte alınganlıklar da çoğalacaktır. En ufak bir olaydan dahi farklı ve büyük anlamlar çıkarabilirsiniz. Alıngan olacağınız için ilişkilerinde derin yaralar açılabilir. Şüphe ve kuşkunun hakim olacağı bu süreçte yalnız kalmak ihtiyaç haline dönüşecektir. Lakin, romantizm açısından ise tam tersi bir durumdan söz edebiliriz. Duyguların baskın bir hale gelmesi ilişkiler açısından olumlu durumların yaşanmasını sağlayabilir. Zira, duygularınızın kontrolü ele geçirmesi sayesinde içinizden geldiği gibi davranmaya başlayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyi mutlu etmek adına fedakarlık yapmak isteyebilirsiniz. Küçük sürprizler hazırlayabilir, romantik ortamlarda partnerinizle birlikte zaman geçirmeye çalışabilirsiniz. Hali hazırda yalnız olan kişiler açısından ise flörtlerin hızlanmaya başladığı görülecektir. Sosyal flörtlerin ciddi ilişkilere dönüşebileceği bu süreçte iyimserlik damarınız güçlenecektir. Ay’ın Balık burcunda olması üzerinizdeki yorgunluk ve miskinlik halini besleyecek konumda bulunmaktadır. İşlerinizi ertelemek ya da hızlı bir şekilde tamamlamak isteyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla çalışmak istemeyeceğiniz bu süreçte hayal dünyanızda yaşamaya başlayabilirsiniz. Müzik dinlemekten dans etmeye, resim yapmaktan, spora başlamaya gibi farklı aktivitelere yönelmek isteyebilirsiniz. Günlük rutin faaliyetlerin dışında bir alan yaratma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Merakla takip edilen 8 Mayıs burç yorumlarını sizler için hazırladık.

8 Mayıs 2021 cumartesi burç ve astroloji yorumu

Ateş grubu burçları Yay, Aslan ve Koç cephesinde hem finansal hem de aşk alanında gelişmeler meydana gelmeye devam ediyor. Özellikle duygusal açıdan yaşanan olaylar hayatınızı sorgulamanıza neden olabilir. İlişkilerinizdeki eksik parçaları tespit ederek sorunun çözümü için harekete geçebilirsiniz. İstikrar kavramına verdiğiniz önemin artmaya başladığı görülecektir. Özellikle Aslan burçları açısından hayatlarında düzen ve istikrarı kurma girişimleri öne çıkacaktır. Flörtöz yapıları sayesinde farklı insanlarla tanışma şansı yakalamayı başardılar. Lakin tatmin edilmeyen duyguların baskısı artmaya başlayacaktır. Evlilik gibi önemli kararlar ana gündem maddeleri haline dönüşebilir. Yay burçları ise yalnızlık ihtiyaçlarını karşılamak için farklı yöntemler tercih edebilir. Kampa gitmek, yalnız seyahata çıkmak gibi kararlar gündeme gelebilir.

Aşktan yana kararsızlık anlarınız artmaya başlayacaktır. Hava grubu burçları İkizler, Kova ve Terazi açısından aşk ve ilişkiler alanında sert geçişler meydana gelebilir. Psikolojik olarak yorgun ve yılgınlık hali içerisinde olan Kova burçları iş alanında gerilemeye başlayabilir. Özellikle yakın arkadaş çevrelerindeki insanlarla yaşadıkları problemler kafa karışıklığına neden olabilir. Sorumlulukların yükünden kurtulmak ve hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen İkizler burçları içinse şanslı bir dönem başladı. Hem Venüs hem de Merkür’ün destekleyici konumda olduğu görülecektir. İş alanında riskli girişimlerde bulunarak emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

8 Mayıs 2021 cumartesi KOÇ Burç Yorumları:

Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek.Ay, para evinizi olumlu etkilerken, sabit gelirlerinizi genişletecek projeler peşinde olacaksınız.

8 Mayıs 2021 cumartesi BOĞA Burç Yorumları:

Ay burcunuzda ilerliyor. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak için, para barometrenizi yükseltmek zorundasınız.Bugün yapacağınız çalışmalarda yeni hevesleriniz göz dolduracak. Beklediğiniz desteğin, karşı taraftan geleceğini görmek sizi rahatlatacaktır. Çalışma hayatınızda farklı bir platform önünüze serilecektir.

8 Mayıs 2021 cumartesi İKİZLER Burç Yorumları:

İsteklerinizde iddiacı davranarak, arkadaşlarınız arasında fevri davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Siz kendinizi anlatırken, yanlış bir yol seçiyorsunuz. Bencillikle suçlanmaktan çekinmemeli ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz.Bugün yeni bir çalışmanın ön hazırlıkları içinde olacaksınız.Biraz gizliliğe ihtiyacınız var.

8 Mayıs 2021 cumartesi YENGEÇ Burç Yorumları:

Duygularınızla mantık arasında dengeli yaşamaktan yanasınız. Bugün sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olacaksınız.Bazılarınız uçarı davranacak ve çapkınlık yapmak isteyecekledir. İlginç ve hoş kişiler yaşamlarına girebilir. Karşı cinsin ilgilerini çekecekleri bir gün. Zevklere aşırı düşkünlük ortaya çıkacaktır.

8 Mayıs 2021 cumartesi ASLAN Burç Yorumları:

Maddi konularda harcamalarınız artıyor. Sıkıntılarınızı yenmenin en iyi yolu, sosyal ilişkilerinize ağırlık vermenizdir. Bugün, karşılaşacağınız olumsuzlar nedeniyle motivasyon düşüklüğü gösterebilirsiniz. Fakat , koşullarınızın yönünü değiştirerek, kendinize yeni bir ortam hazırlayabilirsiniz. Siz sınırlarınızı zorlamayı seviyorsunuz.

8 Mayıs 2021 cumartesi BAŞAK Burç Yorumları:

Maddi konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bugün Ay ortak burcunuz Boğa'da ilerliyor. Mantıklı yönleriniz ağır basıyor. Sistemli hareket edecek ve ayrıntılara dikkat edeceksiniz. İstemediğiniz hiçbir şeyi siz zorla yaptıramıyorlar. Olaylara bakış açınızda gizli bir mizah gizli. Sözleriniz yaralayıcı olabilir. 

8 Mayıs 2021 cumartesi TERAZİ Burç Yorumları:

Yaşam enerjinizi yoğun olduğu bir gün. Duygularınızı özgürce kullanmaktan yanasınız. Bugün Ay'ın konumu, kişisel değerlerinizi yargılamadan olaylara maddeci bir bakış açısı getirebilirsiniz. Düşüncelerinizin doğruluğunu hiç kimseye tartışmak istemediğiniz bir gün. Ailenizin size vereceği desteğin önem kazanacağı bir gün.

8 Mayıs 2021 cumartesi AKREP Burç Yorumları:

Ay karşıt burcunuz Boğa'da ilerliyor. İlişkinizin her türlü sağlamlığını ölçmek için, önemli bir gün. Gücünüzün üstünde bir çalışma örneği çıkarıyorsunuz.Bugün fazla fedakar olacaksınız..Evlilik ve nişan düğün için uygun bir gün. Bazılarınız bu konuda yapıcı kararlar alacaksınız. İlişkiniz için olumlu şeyler düşünüyorsunuz.

8 Mayıs 2021 cumartesi YAY Burç Yorumları:

Çalışma sisteminiz mükemmel ilerliyor. Bugün görüşeceğiniz kişilerin üstün nitelikli olmasına dikkat ediyorsunuz. Bağlarınızı güçlü tutma eğilimindesiniz. Yaşamınızın aksayan yönlerini yeniden almak için uygun bir gün. Planlı hareket ettiğiniz zaman, istediğiniz sistemi kuracaksınız. Sabırlı olmak size iyi gelecektir.

8 Mayıs 2021 cumartesi OĞLAK Burç Yorumları:

Bugün sizin için enerjik ve yaratıcılığınızın körükleneceği bir gün. Fiziksel özelliklerinizi ve olumlu yönlerinizi ortaya koyacak ortamlarda bulunacaksınız. Kendinizi çok verimli hissediyorsunuz. İsteklerinizdeki artışlarda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Çocukların da katılacağı aktiviteler gündemde olacak.

8 Mayıs 2021 cumartesi KOVA Burç Yorumları:

Fikirlerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün, inatçı tavırlarınızda keskin bir görüş açısı var. Savunduğunuz olaylarda haklı olabilirsiniz. Sorumluluğunuzun farkındasınız. Bakış vizyonunuzla ilgili problemler, sizi kısıtlayabilir. Olayları her zamanki esnekliğinizle değerlendirme yolunu seçmelisiniz. 

8 Mayıs 2021 cumartesi BALIK Burç Yorumları:

Yakınlarınızın önerilerini dinlemelisiniz. Kişisel ilişkilerinizde beklediğiniz güven arayışını partnerinizde yakalayabilirsiniz. Gözlemciliğinizin güçlenmesi yorum yeteneğinizi daha da arttırıyor. Bugün kardeşlerinizin ve yakınlarınızın katılacağı bir iş birliği içinde olacaksınız. Maddesel kazançlarınızı sorgulayacağınız bir gün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@