80.000 TL İhtiyacı Olanlara Müjde, Bu Limitlere Kadar Kredi Artık Şartsız Verilecek, Banka Genel Müdürü Duyurdu

80.000 TL İhtiyacı Olanlara Müjde, Bu Limitlere Kadar Kredi Artık Şartsız Verilecek, Banka Genel Müdürü Duyurdu. İhtiyacı olan kişiler hemen 80.000 TL alabilecekler. İşte detaylar...

Ekonomi 05.08.2021 - 23:48 05.08.2021 - 23:49 Vural Pars

80.000 TL İhtiyacı Olanlara Müjde, Bu Limitlere Kadar Kredi Artık Şartsız Verilecek, Banka Genel Müdürü Duyurdu. İhtiyacı olan kişiler hemen 80.000 TL alabilecekler. İsim değişikliği sonrasında kredi ve diğer tüm kampanyalarında güncelleme yapan Garanti BBVA, ihtiyaç kredisi olarak 80.000 TL krediyi aynı gün içinde onay vermektedir. Sizde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız tüm ihtiyaçlarınız için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapacak olan müşteriler banka şartlarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman bu krediyi kullanabilirler. İhtiyaç ve bireysel kredi olarak verilecek 80.000 TL müşterilerin ihtiyacına göre de kullandırılmaktadır. Tatil için tatil kredisi, bayram için bayram kredisi, emekli için emekli kredisi, ev tadilatı için tadilat kredisi gibi birçok kredilerde banka sizlere yardımcı olacaktır. 

Garanti BBVA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bu bankanın uyguladığı kredi başvuru şartlarına uygun olması gerekmektedir. Kredi onayı alacak olan müşteriler kredi skorunun en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Aksi durumda onay alamayacaklardır. Kredi kullanacak kişinin ayrıca sigorta durumu 90 gün olarak ekranlarda gözükmesi gerekiyor. 3 ay ve üzerinde sigortanız kesintisiz yattıysa banka onay verdiğinde krediyi kullanacaksınız. Kredileri kimlikle veya gelir belgeniz ile kullanabilirsiniz.

Şartlara uygun olmanız durumunda size en yakın banka şubesine kimliğinizle giderek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Gişeden veya müşteri temsilcisinden sıra aldıktan sonra kredi başvurusunu yapmanız mümkündür. Sıra çok beklemek istemiyorsanız bankalarda bulunan internet giriş ekranından da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada onay alırsanız bulunduğunuz şubeden de hemen kredinizi kullanabilirsiniz. 80.000 TL kredi için banka kredi notuna göre faiz oranı uygulayacaktır. Kredi skoru yüksek olan kişiler bankanın özel kredi kampanyasından yararlanabilirler. Alınan kredilerde 60 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz.

Eğer banka şubesine gidecek zamanınız yoksa www.garantibbva.com.tr adresine giderek veya bankanın internet bankacılığı sistemini kullanarak da kredi kullanabilirsiniz. Bankadan online kredi kullanabilmeniz için bu bankadan bir hesabınızın olması gerekiyor. Bu hesap doğrultusunda banka size şifre verecek ve internet şifresi ile mobil uygulamaya girip başvuru yapabileceksiniz. Bu tür başvurularda müşteriler onay alırsa şubelere gitmeden hemen kredileri hesaba geçecektir.

80000-tl-ihtiyaci-olanlara-mujde-bu-limitlere-kadar-kredi-artik-sartsiz-verilecek-banka-genel-mu1

Garanti BBVA 80.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu

Yapılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına emekliler de katılabilmektedirler. Eğer emekli maaşını bu bankada ise hemen onay alabilirsiniz. Maaşınız başka bankadaysa Garanti BBVA emekli maaşınızı bankaya taşımanızı isteyecektir. Taşıma işlemleri sonrasında hemen size kredinizi verecek ve maaşınızı da artık bu şubeden alacaksınız. Maaş taşıma işlemleri yapan emeklilere kredi haricinde ayrıca kredi kartı ve emekli promosyon fırsatları da verilmektedir. Emekliye özel kredi kampanyaları ve şartlarını öğrenmek için size en yakın Garanti BBVA şubesine gidebilir veya internet sitesine girebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@