Astroloji uzmanları tarafından 9 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 9 Aralık burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Ay’ın Başak burcuna geçmesinin etkileri neler olacak? Mars ve Güneş arasındaki etkileşim ne zaman başlayacak? İşte detaylar

Fenerbahçe Slovacko maçı Exxen Canlı izle FB slovacka jestyayın taraftarium24 canlı maç izle Fenerbahçe Slovacko maçı Exxen Canlı izle FB slovacka jestyayın taraftarium24 canlı maç izle
Astroloji uzmanları tarafından 9 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 9 Aralık burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Ay’ın Başak burcuna geçmesinin etkileri neler olacak? Mars ve Güneş arasındaki etkileşim ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

9 Aralık Burç Yorumları

Aralık ayının ikinci haftasında Mars’ın gezegenler arası etkileşimi artmaya başlıyor. Mars’ın konumu itibariyle kariyer ve iş alanlarında gelişmeler yaşanabilir. Lakin, bu gelişmelerin olumsuz yönde ilerleme ihtimali bulunuyor. Ayrıca, hafta başından itibaren Ay’ın Başak burcuna geçmesinin önemli etkileriyle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Başak temasının hakim olacağı bu süreçte detaylara verdiğiniz önem artacaktır. Detaylara daha fazla dikkat edeceğiniz için bütünü kaçırabilirsiniz. Bu durum plan ve projelerinizde aksaklıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Öte yandan Başak burçlarının çalışkanlığı, düzen ve sisteme verdikleri önemin etkileri hayatınıza olumlu yönde yansıyabilir. Neptün’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte hayatınız üzerine sorgulayıcı bir tarz benimseyebilirsiniz.

Bu dönem de hayat enerjinizin düşmesi, motivasyonunuzun azalmasının etkileri ortaya çıkacaktır. Dikkat eksikliğinden kaynaklı işlerinizi zamanında yetiştirememe problemleriyle karşı karşıya gelebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de benzer sorunlar ortaya çıkacaktır. Partnerinize karşı daha sert ve eleştirel bir bakış açısını yansıtabilirsiniz. Sorunlarınıza olduğundan büyük anlamlar yüklemeye başlayacağını bu süreçte alınganlığınız da artacaktır. Küçük olaylardan kocaman kocaman manalar çıkarmaya çalışabilirsiniz. İş ortamınızdaki huzursuzluk özel hayatınızı sekteye uğratabilir. Özellikle Neptün ve Güneş arasındaki etkileşim odaklanma problemlerini körükleyici rol üstlenecektir. Tembellik yapmak isteyeceğiniz bu dönem de hayal dünyanız ise güçlenmeye başlayacaktır. Hayallerinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Bu durum gerçek hayattan kopmanıza ve kabuğunuza çekilmenize neden olacaktır. Kontrolü elden bırakmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Aksi takdir de pişman olacağınız hamlelerde bulunmanız kaçınılmaz olacaktır. Özellikle aşk ve ilişkiler alanındaki problemleriniz nedeniyle ayrılık konuşmaları gündeminize girebilir. Hoşlandığınız bir kişi varsa duygularınızı yansıtma ihtiyacı duyabilirsiniz. Lakin, enine boyuna düşünmeden, ani hareketler içerisinde bulunursanız pişmanlık yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Duygularınızdan emin olduğunuz takdir de hareket geçmeye özen göstermelisiniz. Merakla takip edilen 9 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa cephesinde duygu dünyalarına etki edecek olaylar yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Başak burçlarının iş alanındaki sorunları yüzünden stresli anlarla karşılaşmaları kaçınılmaz görünüyor. Lakin, hafta boyunca yeni iş planlamaları ve ortaklıklar gündeminize girecektir. Bir süredir beklenti içerisine girdiğiniz işlerin yeni bir şekil almaya başladığını görebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü ele geçirme isteğiniz artmaya başlıyor. Farklı bir eve ya da şehre taşınma isteğiniz açığa çıkacaktır. Özellikle aile içi ilişkilerde iletişim konularına çok dikkat etmelisiniz. Benzer bir durum Boğa burçları içinde geçerli olacaktır. Aile içi ilişkilerde geçmişe dayalı sorunların ortaya çıkması keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Sorunlarınızdan kaçamayacağınız bir noktaya doğru sürüklendiğinizi hissedebilirsiniz. Aile bireylerlerinizle iletişim kurmaya ve sorunları çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız.

Aşk hayatınızdaki hareketlilik ise özgüveninizin yükselmesine katkı sağlayacaktır. Heyecanınızı korumaya çalışmalısınız. Doğru insanı bulma çabanız yüzünden önünüze gelen fırsatları değerlendirmekten kaçınmamalısınız. Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeç açısından ise sağlık konularının öne çıktığı bir gün yaşanacaktır. Sağlık problemlerinizden dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Özellikel Yengeç burçlarının eklem sorunları fiziksel aktivitelerde bulunmalarını engelleyici bir rol üstlenebilir. Akrep burçları hırslarının kurbanı olmanın eşiğinde bulunuyor. Aşırı hırslı ve tutkulu olmanız çevrenizdeki insanlar tarafından tepkiyle karşılanabilir. Günlük burç yorumlarına göre parasal konulardaki hevesiniz nedeniyle farklı alanlara yönelebilirsiniz. Lakin, tek bir alana odaklanma problemi yaşayacağınız için yeterince verimli olamayabilirsiniz. Bu durum işlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

9 Aralık 2020 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Ay'ın konumu size olumlu destek verirken aşırı hassasiyet ve derin duygularda yoğunlaşma var. Bugün, maddi konularla ilgili sezgilerinize güvenebilirsiniz. Çevrenizden etkilenmemeye çalışmalısınız. Güçlü iradeniz yüzünden her türlü sorun size geliyor ve çözüm isteniyor. Bugün oldukça yorgun bir gününüzdesiniz.

9 Aralık 2020 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Ay'ın konumu, toplumsal yaşamınızda belirgin bir düzeye getiriyor. Bugün sezgileriniz oldukça güçlü ve kendinizi istediğiniz gibi ifade edebileceksiniz. Güven verici bir kişi olmak çoğu kez sizi yoruyor. Yinede yaşam tarzınızda vazgeçemiyorsunuz. Sevdiğinizin bugün sizden istediği tek şey, ona karşı duyarlı olmanızdır.

9 Aralık 2020 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün kendinize zaman ayırmalı ve içsel sesinizi dinlemelisiniz. Duygularınızı baskı altında tutmak, enerjinizin yoğunluğunu düşürüyor. Kariyeriniz konusunda hiç kimseye söz hakkı vermek istemiyor, ayrıntıların üzerinde fazla duruyorsunuz. Kısa yollardan alacağınız haberlerle bazı görüşmeler gündeme gelebilir. Konuşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz.

9 Aralık 2020 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün Ay'ın konumu, araştırmacı yönünüzü ortaya çıkarıyor ve siz bilgilerinizi genişletme konusunda bazı çalışmalar yapacaksınız. Olayları abartarak kafanıza takıyor olmanız yanlış değerlendirmelere neden olabilir. Alışkanlıklarını kolay değiştirmekten hoşlanmayan biri olarak ilginç gelişmeler gösteriyorsunuz.

9 Aralık 2020 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendirebilecek ve şartlarınızı istediğiniz gibi belirleyeceksiniz. Gücünüzün farkında oluşunuz yüzünden, karşı cins üzerinde baskıcı bir tutum izleyebilir ve hareketlerinizde aşırılığa kaçabilirsiniz. Uzun süredir göz sağlığınızı ihmal ettiniz ve aldırmaz görünüyorsunuz.

9 Aralık 2020 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Aşkla işi karıştırmayan bir yapınız olduğunu söyleseniz de bugün işinizde sizi etkileyen duygularınızın etkisinde olabilirsiniz. Karşı cinsle bitmeyen sorunlar yaşıyorsunuz. Fakat bu durumları kendiniz körüklüyor gibisiniz. Ama sanki siz halinizden gizli gizli memnunsunuz. Bugün fazla ağır eşya kaldırmamalısınız.

9 Aralık 2020 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Yaşam size her şeyi sunsa da, siz çalışmadan mutlu olamıyorsunuz. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. Bugün, çok fazla duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Programlı bir şekilde diyet yapmanın zamanı geldi.

9 Aralık 2020 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
İçinizde ticari kaygılarınızın olabileceği bir gün. İsteklerinizi denetlemekten yorgun düşmek istemiyorsanız. Bazı gerçeklerin kafanızı kurcalamasını daha sonraya bırakmalı ve elinizdeki işlere yoğunlaşmalısınız. Bugün ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacak, kendinizi duygusal konularda başarılı hissedeceksiniz.

9 Aralık 2020 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Değişik düşünceye sahip olan kişilerin, bir arada ortak çalışmasının çok zor olduğunu iyi bildiğiniz için, kişileri ikna etmek her zamanki gibi size düşüyor. Bir olayı çok çabuk kafanızda şekillendiriyor ve pratiğe geçirmeye çalışıyorsunuz. Bugün, duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız.

9 Aralık 2020 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Etkin ve cazibeli bir konuşma yapınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, yaşamınızın ileri vade de artısı olacak. Çevrenizde birlikte çalıştığınız insanların enerjik oluşlarından etkilenerek, siz de bir anlamda motivasyon kazanıyorsunuz.

9 Aralık 2020 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Bugün bildiklerinizi çevrenize yansıtma konusunda savaş vermek zorundasınız. İş tekliflerini çevre koşullarınızla sınırlayarak değerlendirmemeli ve daha geniş bir açıdan bakmalısınız. İsteklerinizin geçici olması konusunda bulgularınız sizi yanıltabilir. Sabit kararlar almak için henüz çok erken. Bugün enerjik görünüyorsunuz.

9 Aralık 2020 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Ay kombinasyon burcunuz Balık'ta ilerliyor. Ruhsal bir dinginliğe ihtiyacınız var. Sakin ve temkinli hareket ediyor, biraz da şansınıza güveniyorsunuz. Yaratıcı yönünüzü zorlayarak, yeni başlayacağınız işleri hızlandırmak elinizde. Maddi konularda size destek verecek ilişkilere yönelmeniz, duygusal hatalar yapmanıza neden olabilir. Dikkatli olun.