ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9 Şubat Salı akşamı 182. bölümüyle ekranlara gelecekti.

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9 Şubat Salı akşamı 182. bölümüyle ekranlara gelecekti. Son bölümde masanın bir hayli karıştığı Edho izleyicileri yeni bölümü heyecanla bekliyordu. Ancak ATV yayın akışında EDHO yeni bölüm yer almadı. Hal böyle olunca 9 Şubat 2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz var mı yok mu? Bu hafta Edho var mı? her yerde aranmaya başladı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok?

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Sanem Çelik'in paylaştığı EDHO 9 Şubat 2021 ATV yayın akışında yer almadı. Bunu görenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi araştırılmaya başlandı.

Beş sezondur salı akşamları izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Çakırbeyli ve Korkmaz ailesi arasında yaşananlar masaya da sıçramış. Son olarak Behzat ve Tipi, Kaya'yı öldürmüştü. Bunu hazmedemeyen İdris ise küs olduğu kardeşiyle barışmış ve başta Hızır olmak üzere herkese meydan okumuştu. Ceylan'ın Cihan'ı öldürmesi de işlerin çığrından çıkmasına sebep olurken; Kimsesiz Doğan'ın Hamdi ile uğraşması dikkatlerden kaçmadı.

Edho bu hafta neden yok?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9 Şubat akşamı yeni bölümü ile ekranda olamayacak. Onun yerine Fenerbahçe - Başakşehir Türkiye Kupası çeyrek final mücadelesi canlı olarak yayınlanacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 182. bölümü önümüzdeki hafta izleyici karşısına çıkacak.


Eşkıya son bölümde neler oldu?


Ebru’nun ihanetiyle adeta şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’nin tüm ikazlarına rağmen Cihan’ı öldürür ve Fuat’ı ortaya çıkarmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi şimdi de eşi Ceylan’ın hayatı için endişe etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar. Didem’i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya’yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan çıkarmak ister. Yaman Korkmaz’ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına rağmen yeni bir düşman edinmiştir. Savaşa hazırlanan İdris Reis’e, doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir savaşa hazırdır. Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli’nin öldürdüğü Cihan’ın yeğeni Özcan’ı ekler. Özcan’ı Hızır Ali’nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Yaman’ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki savaşı daha da hareketlendirecektir.