Son zamanlarda gıdadan temizliğe pek çok ürüne sürekli olarak zam uygulaması yapılmaktaydı. Özelliklede temel ihtiyaç çeşitlerinin alınmasında halk zorluklar yaşamaktadır. Son zamanlarda yapılan vergi değişikliği ile market ürünlerinin pek çoğunda indirimler uygulandı. Bu durumdan kaynaklı olarak halk indirimli fiyatlardan kısa sürede yararlanmak istedi. Özelliklede en uygun fiyatlara sahip olan BİM, ŞOK ve A101 marketlere halkın ilgisi yoğunlaştı.

Vergi sisteminin değişmesi ile sağlanan indirimli fiyatlar halkın dikkatini çekti. Özelliklede son temel ihtiyaç ürünlerine uygulanan indirimler düzenli olarak sağlanmaya çalışılıyor. Günümüzde temel ihtiyaçların uygun bütçe ile karşılamak isteyenlerin adresleri BİM, ŞOK ve A101 marketleri oluyor. Pandemi sürecinin etkileri indirimler ile azaltılmaya çalışılıyor. Özellikle BİM ve ŞOK ile A101 son zamanlarda indirimli kampanyalarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmaktadır.

BİM İndirimleri

Günümüzde BİM market olarak yer her yerde bulunmaktadır. Son yapılan vergi indirimleri ile BİM marketlerinde sıklıkla temizlik ürünleri tercih edilmeye başladı. Temizlik ürünlerinde BİM marketlerinde yaklaşık olarak 5 tl ile 10 tl arasında değişimler yaşandı. Yaşam için gerekli olan temizlik ürünleri vergi indirimleri ile daha kolay alınmaya başladı. Özelliklede peçete ürün gruplarının fiyatları ile halk daha çok ilgilendi. Kıyma et, süt, zeytin ve ayçiçek yağı fiyatları ise büyük indirime girmiş bulunmaktadır. 

ŞOK İndirimleri

Temel gıda ürünleri yaşam için oldukça değerlidir. Sürekli olarak tüketilmesi gereken pek çok temel gıda ürünleri bulunmaktadır. ŞOK marketlerde temel gıda indirimleri ile halk temel gıda ürünlerine daha kolay erişiyor. Genel olarak ŞOK market özelliklede belirli günlerde sebze ve meyve çeşitlerinde haftalık indirimleri özel sunuluyor. Taze ve uygun bütçeli meyve ve sebze çeşitlerinin tüketimleri için ŞOK marketlerin haftalık indirimleri takip ediliyor.

A101 İndirimleri

Genel olarak A101 market çeşitlerine sıklıkla elektronik cihazlar tercih ediliyor. Son haftalarda uygulanan vergi değişiklikleri ile A101 marketlerinde elektronik cihazlar uygun bütçeli oldu. Özelliklede yeni evleneceklerin adresleri A101 marketler ve indirimleri oluyor. Beyaz eşya çeşitlerinin kampanyaları ile A101 marketlerinin tercihleri günümüzde daha yoğundur. A101 aktüek ürünler kataloğunu takip edebilirsiniz. 

İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi! İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi!

Son günlerde gıdadan temizliğe pek çok ürüne sıksık olarak zam programı yapılmaktaydı. Özelliklede esas gereksinim çeşitlerinin alınmasında halk zorluklar yaşamaktadır. Son günlerde oluşturulan vergi farklılığı ile market ürünlerinin pek çoğunda indirimler uygulandı. Bu durumdan kaynaklı olarak halk indirimli fiyatlardan kısa sürede yararlanmak istedi. Özelliklede en makul fiyatlara sahip olan BİM, ŞOK ve A101 marketlere halkın ilgisi yoğunlaştı.