A101, gıda ve temizlik ürünlerinde indirim uygulamayı sürdürüyor. Bu hafta aktüel ürünler kataloğunda %30'a varan indirim sizleri bekliyor.

A101, haftalık indirim bombardımanını sürdürüyor ve alışverişseverlerin yüzünü perşembe günlerine özgü halk günü indirimleriyle güldürmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra hafta sonlarına özel fırsatlar da sunan A101, indirim marketleri arasında popüler bir tercih olma konumunu koruyor. Geniş ürün yelpazesiyle her yaştan tüketiciye hitap eden A101, elektronikten gıdaya, temizlik malzemelerinden beyaz eşyaya, mobilyadan küçük ev aletlerine ve teknolojik ürünlere kadar birçok kategoride ürünlerini aktüel ürün listesine ekliyor ve bu hafta da kaçırılmayacak hafta sonu fırsatları ile dikkat çekiyor.

A101 Hangi Ürünler İndirime Girdi?

Bu hafta sonu A101'de indirim rüzgarı, hafta sonunu geride bırakmamıza rağmen devam ediyor. A101'in aktüel ürünler kataloğunda öne çıkan indirimler arasında zeytinyağı, çay ve yumuşatıcılar yer alıyor. Özellikle Yudum marka zeytinyağının 1 litrelik fiyatı 165 TL'den 52 TL'ye düşürülerek dikkatleri üzerine çekiyor. Bingo Soft yumuşatıcı ve çay fiyatları da cüzdan dostu seçenekler arasında. A101 indirimleri sayesinde, 1 kilogramlık çay paketleri 99 TL'ye alıcı bulurken, Çiçeğim marka yumuşatıcı 27 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor.

a101marketis

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

10 TL Üzeri Alışverişe İndirim Var!

A101 ayrıca kasa arkasında 10 TL ve üzeri ürünlerde de cazip kampanyalar sunuyor. Haftanın yıldızları bölümünde Kotex Natural 4'lü hijyenik ped paketi 94,75 TL'den 39,90 TL'ye, Fuse Tea Ice Tea 6'lı paketi ise 111 TL'den 55 TL'ye indirilmiş durumda. Peynir ve yoğurt indirimleri de mağazalarda ilgi görüyor; çeşitli peynir ve yoğurt markaları indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Süt ve süt ürünlerinde de avantajlı fiyatlar mevcut:

  • Ahir Tam Yağlı Tost Peyniri: 1 kilogramı 145 TL.
  • Birşah Yarım Yağlı Süt: 1 litrelik paketi 17,90 TL.
  • Birşah Tam Kıvamında Homojenize Yoğurt: 3 kilogramı 69,50 TL.
  • Pınar Yarım Yağlı Süzme Peynir: 1 kilogramı 92,50 TL.
  • Tarabya Tam Yağlı Dilimli Tost Peyniri: 50 gramı 53 TL.