Türkiye'de bir haftadır bir numaralı gündem maddesi olan Ayçiçek Yağı fiyatları ve hakkında çıkan son gelişmeler bitmek bilmiyor. Bilindiği gibi Ukrayna-Rusya savaşı yüzünden Ayçiçek Yağı fiyatları şahlanmıştı. Vatandaşlar sürekli olarak arama motorlarında A101, ŞOK, BİM, Migros, TMO Ayçiçek Yağı online satış fiyatlarını araştırıyor. İşte 2-5-10-18 TL Ayçiçek Yağı fiyat listesi...

Vatandaşlar Ayçiçek Yağı almak için marketlere akın ediyor. Etiket değiştiremeyen birtakım marketlerde ise vatandaşlar kasada değişik fiyatları görünce şok oldu. Bu noktada, ayçiçeği yağının raflardaki güncel fiyatları arama motorlarında araştırıldı. Son dönemde artan sıvıyağ fiyatları vatandaşı zor hale sokarken ucuz alış veriş gerçekleştirmek isteyenler ise marketlerdeki ayçiçek yağı fiyatlarını ve indirim haberlerini takip ediyorlar. Peki A101, ŞOK, BİM, Migros, TMO Ayçiçek Yağı online satış fiyatları ne oldu? İşte 2-5-10-18 TL Ayçiçek Yağı fiyat listesi...


VATANDAŞ AKIN ETTİ! AYÇİÇEK YAĞI 30 TL 

A101 güncel ayçiçek yağı fiyatları 

A101'de yapılan zamlar bağlamında yeni ayçiçek yağı fiyatları etiketlere yansıdı. A101'in kendi markası olan Vera Ayçiçek yağı 5 L 128,50 TL'ye satılırken, Torku Ayçiçek Yağı 5 L,  Biryağ Ayçiçek Yağı Pet 5 L, Abalı Ayçiçek Yağı Pet 5 L ve Orkide Ayçiçek Yağı Pet 5 L 139 TL'den satışa çıkarıldı. 
 


 

ŞOK market güncel ayçiçek yağı fiyatları 

Zincir marketlerden bir öteki olan ŞOK'ta 5 LT Evin marka ayçiçek yağı 128,95 TL'ye satılıyor. 1 litre Evin ayçiçek yağı ise 28,95 TL'ye raflarda konumunu aldı. 
 

MİGROS market güncel ayçiçek yağı fiyatları 

Migros Market bağlamında 1 L Ayçiçek yağı 27,02 TL'den satışa sunuluyor. Migros markalı ayçiçek yağı ise marketlerde 130 TL'ye satılmaktadır. 
 

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

TMO Ayçiçek Yağı online satış fiyatları

TMO'nun resmi sitesinde 5 L ayçiçek yağı fiyatının 92,5 TL bulunduğu yazsa da ürün şu an stoklarda bulunmuyor. Tarım Kredi Kooperatifleri'nde de 5 L ayçiçek yağı satışına dair fiyatlar sanal marketlerde yer almıyor. 

TMO online Ayçiçek Yağı almak için tıklayınız

Toprak Mahsulleri Ofisi ile Tarım Kredi Kooperatiflerinin ürünlerinin satıldığı PTTAVM’de sıvı yağlar da satılıyor. Ancak, TMO’nun ayçiçek yağı ürünü stoklarda bulunmuyor.

Sermayesinin tamamı devlete ait olan Toprak Mahsulleri Ofisi, başta hububat olmak üzere tarımsal ürün piyasalarında istikrarı gerçekleştiren kuruluştur. TMO etkinlik alanına giren tarımsal ürün piyasalarını düzenleyerek yapımcı ve tüketiciyi koruyacak tedbirler almak, inanılmaz hal stoku bulundurmakla sorumlu.

18 LT Ayçiçek Yağı fiyatları