A101 Tüm Vatandaşlara müjde! Ramazan Hediye Kartı Nasıl Alınıyor? Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Ülkemizin 81 ilinde ve bütün ilçelerinde faaliyetlerini pandemi sürecinde de sürdüren A101 marketler, Ramazan ayında Hediye Kartı ve Ramazan Kartı adı altında çeşitli alternatiflerle bu yıl da yardımlaşmayı zirveye taşıyor. Kullanışlı olmasının beraberin

Ekonomi 29.04.2021 - 19:14 04.05.2021 - 04:19 İlan35

Ülkemizin 81 ilinde ve bütün ilçelerinde faaliyetlerini pandemi sürecinde de sürdüren A101 marketler, Ramazan ayında Hediye Kartı ve Ramazan Kartı adı altında çeşitli alternatiflerle bu yıl da yardımlaşmayı zirveye taşıyor. Kullanışlı olmasının beraberinde kolay erişim fırsatı da sunan ve yenilikçi bir destek alternatifi olarak kabul gören A101 hediye kartları ve SMS ile yönlendirilebilen sanal kartlar, marketlerden temin edilebilecek ve aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine rahatlıkla iletilebilecek. A101 Ramazan ayı özel hediye kart ve alışveriş çekleri ile ilgili detaylar ihtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen A101 Hediye Kartları ve Sanal Kartlar, a101.com.tr dışında bütün A101 marketlerinde kolay bir şekilde kullanılabiliyor. A101 marketlerinin çok çeşitli ürün yelpazesinden istediği ürünü seçerek satın alabilen müşteriler, hediye kartları ve sanal kartların içine yüklenen ücretleri tek bir seferde kullanabildiği gibi parça parça şeklinde de kullanabilecek.

A101 Ramazan Hediye Kartı Nasıl Alınır? Nasıl Alışveriş Yapılır?

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek adına hediye kartı veya sanal kart almak isteyen kişiler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile gerçekleştirilebilecek. Bütün A101 marketlerinde geçerli olan sanal kart temin edildiğinde, kartın hediye edileceği vatandaşın telefon numarasına kısa mesaj ile kart numarsı ve pin kodu iletilecek. Sanal kartlar bu numara ve pin kodu ile 2 sene süre ile kullanabiliyor.

- Bakiyeler kartın tesliminin ardından yüklenir ve kart kullanıma açılmaktadır.
- Kart'ını alan kullanıcı ihtiyaçlarını belirler.
- Mağazada satın almak istediği ürünü belirler.
- Kart'ını kasiyere verir.
- Kasiyer, kullanıcının harcama miktarını Kart'ından çeker ve alışveriş sona erer.

Hediye kartı sadece fiziksel A101 mağazalarında geçerli olmaktadır. Türkiye genelindeki 9.000 A101 marketi içerisinden dilediğiniz herhangi birine giderek ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir ve alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

A101 Ramazan Hediye Çeki Geçerlilik Süresi

A101 aracılığı ile sevdiklerini ve ihtiyaç sahibi kişileri sevindirmek için Hediye Kartı ya da Sanal Kart almak isteyen vatandaşlar ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile gerçekleştirebiliyor. Bütün A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kart temin edildiğinde, kartın hediye edileceği vatandaşın telefon numarasına kısa mesaj ile kart numarası ve pin kodu iletiliyor. Sanal kartlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl boyunca kullanılabilmektedir.

Bireysel olarak yardım sağlamanın haricinde kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyatını yükseltmek isteyen kurumlar; işçilerine, bayiilerine, müşterilerine veya ihtiyaç sahiplerine "Hediye Kartı" ve "Sanal Kart" alternatiflerinden biri ile destek olabiliyor. Kurumlara sunulan yenilikçi çözüm seçenekleri de bireysel Hediye Kartları veya Sanal Kartlar ile aynı kullanım koşullarına sahip olmaktadır.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@