Teknoloji düşkünleri bu sefer A101 marketi gözüne kestirdi. Sektörün en pahalı markası olan bu telefonları almak için bu fırsat kaçırılmamalı.

Almak için market önünde sabahladılar! A101'de o İphone modellerine kallavi indirim yapıldı! Ülkemizde en çok sevilen alınmak isteyen telefon markalarının başında İphone geliyor. Ancak döviz kurundaki hareketlenmeler ve yaşanan yüksek enflasyon nedeniyle markanın ürünleri çok yüksek fiyatlarla piyasaya çıkmaktadır.

Telefonu almak isteyen pek çok kişi fiyatları gördükten sonra vazgeçmek zorunda kalıyor. Ayrıca markanın yeni model çıkarmasıyla eski modellerin bir tık daha ucuzlaması da beklenmektedir. Bu modeli almayı bekleyenler indirimleri takip etmeye başladı.

Dev İndirimden Yararlanmak İçin Geç Kalmayın

Güncel fiyatlara ve fırsatlara bakarak bazı incelemeler göz çarpıyor. Apple’ın iphone 14’ü piyasaya sürmesiyle birlikte eski modellerin daha uygun bir şekilde satılabileceği söyleniyor.

Ülkemizin öne çıkan önemli market zincirlerinden bir tanesi olan A101 İphone satışları yapacağı haberiyle gündeme geldi. Sektörün en pahalı markası olan bu telefonları almak için bu fırsat kaçırılmamalı.

Ucuzluk marketi olarak isim yapmış olan firma, zaman zaman bu tarz ürünleri sınırlı sayıda getirmekte ve satışa sunmaktadır. Telefonu almak isteyenler bu haberle heyecanlandı.

2-10 Aralık Tarihleri Arasında Emekliye Ziraat Bankası Ödeme Verecek! Banka Sizlere Şart Sunmadan 10 bin TL veriyor 2-10 Aralık Tarihleri Arasında Emekliye Ziraat Bankası Ödeme Verecek! Banka Sizlere Şart Sunmadan 10 bin TL veriyor

İphone modelleri arasından satışa çıkacaklar 13, 12 ve 11 gibi görünüyor. Temel gıda, tekstil, kişisel bakım ve elektronik ürünler gibi pek çok alanda satış yapan marka bu adımla telefon almak isteyenleri kendine çekti.

ilan365.net özel haber