A101 kampanya seçenekleriyle son günlerde adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. A101 aktüel ürünlerde dev indirim yaptı.

9 kilosu 256 TL ‘den 159 TL’ye düştü! A101'de sadece bu güne özel damping var!  Marketin yapmış olduğu indirim kampanyası vatandaşlar arasında coşkuyla karşılanıyor.

Vatandaşlara özel olanaklar dahilinde sunulan hizmet kriterleri her geçen gün daha fazla genişletiliyor. Böylelikle kişiler hızlı hizmet olanaklarından faydalanma fırsatlarına erişerek kolay bir şekilde aktüel kataloğundan yararlanabiliyorlar. A101 kataloglarını düzenli olarak inceleyenler haftalık indirimlerden faydalanma fırsatını yakalayacaktır.

Aktüel Katalog İlgileri Üzerine Çekiyor!

Yakın bir zaman dilimi içinde marketin yeni gelişmeler kapsamında yeni rekorlara imza atması bekleniyor. Aktüel kataloğunda kişilere sunulan hizmet olanaklarının fırsatlarla dolu olması kişileri heyecanlandıran en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. Bu süreçte kişiler A101 marketlerine giderek uygun fiyata Ariel deterjan alma fırsatına da erişiyorlar. İşte A101 tarafından temizlik düşkünlerine sunulan Ariel indirimleri!

Ariel 9 kg deterjanların fiyatları 256 TL ‘den 159 TL’ye kadar gerileme gösterdi. Bu gerilemeyle beraber kişiler Ariel deterjan almaya özen gösterdiler. Kişilere ayrıcalıklı hizmetler kapsamında sunulan benimsenmiş hizmet güvencesiyle sağlanan A101 indirimlerinin ay sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. 4 Al 3 öde indirimi kapsamında Selpak el peçetesi fiyatlarında da ciddi düşüşler ve kampanya fırsatları gerçekleşiyor.
 

E-Devlet Üzerinden Başvuru Yapana Son Kez 1100 TL Ödeme Yapılıyor! Aralık Ayının İlk Haftası Bitecek E-Devlet Üzerinden Başvuru Yapana Son Kez 1100 TL Ödeme Yapılıyor! Aralık Ayının İlk Haftası Bitecek

ilan365.net özel haber