29 Aralık 2020 Salı günü A101 marketlere yılın son aktüel ürünleri geliyor. Yılın son aktüel ürünleri oldukça göz doldurucu ve büyük ürünlerden oluşuyor.

Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti! Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti!
29 Aralık 2020 Salı günü A101 marketlere yılın son aktüel ürünleri geliyor. Yılın son aktüel ürünleri oldukça göz doldurucu ve büyük ürünlerden oluşuyor. Teknoloji, beyaz eşya ve mutfak araç gereçlerinden oluşan A101 market aktüel katalogdaki ürünler vatandaşı mutlu edecek. Özellikle yeni evlenecek çiftler ya da evindeki beyaz eşyaları yenileyecek olan vatandaşlar için oldukça avantajlı ve kaçırılmayacak ürünler var. Piyasa değerinin çok çok altında satılan ürünler oldukça da kaliteli. Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, monitör gibi ürünlerin yanı sıra akıllı saat, sinyal çoğaltıcı, süpürge, el blenderı gibi ürünler de var. Hatta Huawei marka telefon da sizleri A101 marketlerde bekliyor olacak. A101'e bu hafta neler geliyor ? A101 aktüel katalog yayınlandı. A101 29 Aralık 2020 Salı aktüel katalog yayınlandı. A101 marketlerden neler almalı ?

A101 markete her ay düzenli olarak gelen bazı ürünler var hatta bu ürünlerin bazıları her hafta yayınlanan aktüel katalogda da mevcut oluyor. A101 markette düzenli olarak stokları olan ve her hafta şubelere gelen ürünlerden biri televizyondur. Her hafta gelen ve genellikle her ay stokları yenilen televizyon A101 marketlerde oldukça talep görüyor. Bunun yanında buzdolabı da hemen hemen her ay aktüel katalogda oluyor. Ancak bu defa, yılın son aktüel kataloğu olmasından dolayı buzdolabının yanında başak beyaz eşya çeşitleri de sizleri şubelerde bekliyor olacak. SEG markasının buzdolabına ek olarak yine SEG marka bulaşık makinesi ve yine SEG marka çamaşır makinesi de sizleri bekliyor.

TV ve beyaz eşyalara ek olarak bir de telefon ve akıllı saat var. Huawei markasının çok sevilen ve popüler olan telefon modellerinden biri 1699 TL'ye sizler için A101 market şubelerinde olacak. Yine Huawei markasının çokça talep gören ürünlerinden akıllı saat de A101 market aktüel kataloğunda bulunuyor. Akıllı saat, son dönemlerde oldukça yayın bir şekilde kullanılıyor. Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde yaşayan kişilerin sıklıkla tercih etmesi ile biliniyor. Çalışan kişiler telefonlarına gelen bildirimleri telefonlarına bakmadan nerede olursa olsunlar gerek toplantıda gerek ofiste gerek yemek yerken anında görebilir. Bildirimlerini telefonlarına dokunmadan akıllı saatlerinden hallediyorlar. Piyasaki diğer akıllı saatlere göre A101 marketlere gelen Huawei marka akıllı saatin fiyatı oldukça iyi. 799 TL olan akıllı saat, stoklarla sınırlı olacak.

29 Aralık'ta gelen ürünlerin sınırlı sürede A101 marketin şubelerinde olacağını belirtmek isteriz. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Market şubelerinde biten ürünlerin stoklarının yenilenip yenilenmeyeceği ise bilinmiyor. Hangi A101 market şubesinde kaç tane ürün stoğu var belirtilmemiştir.

HI-LEVEL 43″ android tv 2350 TL,

LG 24MN49HM-PZ 24" Led Monitör 799 TL,

Huawei Y5 cep telefonu 1699 TL,

Huawei GT2e akıllı saat 799 TL,

Xıaomı Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı 89,95 TL,

Schafer vakum dik süpürge 179,90 TL,

Arzum Starry Ar 1085 el blender seti 179 TL,

SEG Snf 4500 A+no frost buzdolabı 2,599 TL,

SEG SBM 4001 bulaşık makinesi 1599 TL,

SEG SCM 9100 çamaşır makinesi 1,899 TL'den sizleri A101 market şubelerinde bekliyor olacak.