Yasemin Uyar isimli kadının ABD'de ormanlık alanda cesedi bulundu. Ülkenin gündemine oturan talihsiz kadının neden öldüğü de Türkiye'de merak edilmeye başlandı. Yasemin Uyar kimdir, nereli, kaç yaşında? Yasemin Uyar öldü mü öldürüldü mü neden öldü gibi soruların yanıtı sabah saatlerinden bu yana araştırılıyor. Yasemin Uyar hakkında merak edilenler haberimizde...

YASEMİN UYAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

ABD'de ormanlık alanda cesedinin bulunması sonrasında Gündem olan Yasemin Uyar Türk vatandaşı. ABD'nin New Jersey eyaletinde yaşayan Yasemin Uyar 24 yaşında ve 2 yaşında Sebastian isimli bir oğlu bulunuyor. Bir eczanede kasiyerlik yaparak geçimini sağladığı öğrenilen genç kadının cesedi Sabah saatlerinde bulundu.

abdde-ormanlik-alanda-olu-bulunan-yasemin-uyar-kimdir-yasemin-uyar-olduruldu-mu-neden-olduruldu-2

YASEMİN UYAR NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ, KİM ÖLDÜRDÜ?

ABD'de ormanlık alanda cesedi bulunan Yasemin uyarın kadına şiddet kurbanı olduğu öğrenildi. Eski sevgilisi ve oğlunun babası 27 yaşındaki Brooklyn'li Tyler Rios Tarafından kaçırıldığı öğrenilen talihsiz kadın vahşi şekilde kabul edildikten sonra ormanlık alanına atıldı. Çiftin uzun yıllar boyunca beraber oldukları ancak Rios’un şiddet eğilimi olduğu için ayrıldıkları öğrenildi. Ayrılığın ardından Rios’un Kadını rahatsız etmeye ve taciz etmeye devam ederken 2 yaşındaki oğlunu ve kendisini kaçırdı. Genç kadının cansız bedeni ormanlık alana atıldı.

abdde-ormanlik-alanda-olu-bulunan-yasemin-uyar-kimdir-yasemin-uyar-olduruldu-mu-neden-olduruldu-1

OĞLU KREŞE GİTMEYİNCE ORTAYA ÇIKTI

Yasemin uyarın 2 yaşındaki oğlu Cuma günü kreşe gitmeyince kayıp oldukları Anlaşıldı. Yasemin Uyar’ın da işe gitmemesi üzerine aile harekete geçti. ABD'de yetkili makamlar tarafından hem Yasemin uyar hem de oğlu için arama emri çıkarılırken ormanlık alanda talihsiz kadının cesedi bulundu. Kızı vahşi bir cinayete kurban giden anne Karen Uyar yaptığı açıklamada acı haberi cumartesi gecesi aldıklarını belirtirken Sebastian o Nisa hala babasının yanında olduğunu söyledi.