ABD'de, Rusya'ya yönelik inanılmaz iddialar da bulunmaya devam ediyor. Alınan bilgiye göre Amerika Birleşik Devletleri, Birleşmiş Milletler'e Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesi durumunda öldürülecek ve kampa gönderilecek Ukraynalılar listesini ele geçirdiklerini bildirdi.

Ukrayna ve Rusya arasında yaşanan gerilime ABD'de dahil oldu. Son günlerde Rusya'nın Ukrayna’nın işgaline ilişkin çok sayıda iddiada bulunan ABD bu defa da Birleşmiş Milletler'e Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesi halinde öldürülecek veya kampa gönderilecek Ukraynalılar listesini ele geçirdiklerini bildirdi. The Washington Post gazetesi, Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesi durumunda işkence, insanların yaygın acı çekmesi ve zorla kaybetmeler gibi planlar yaptığını öne sürdü. ABD'nin bu konuda güvenilir kaynaklardan istihbaratlar ile geçirdiği öne sürülürken kaynak belirtilmeli.

Öldürülecek isimler belirlendi

ABD’nin BM Cenevre Daimi Temsilcisi Bathsheba Crocker, Birleşmiş Milletler'e gönderilen mektubu imzalarken mektupta ise listedeki isimlerin Rusya'nın Ukrayna'da yapacağı hamleye karşı çıkacağı düşünülen isimler olduğunu öne sürdü. Bu isimlerin işgali sonrasında Hedef alınarak öldürüleceği iddia edildi. Ayrıca mektupta Rusya'nın Hedef alacağı isimler arasında Rusya'dan ve Belarus’tan Ukrayna'ya kaçan gazeteciler, muhalifler, yozlaşma karşıtı aktivistler, dini ve etnik azınlıklar ile LGBTİ+'ler olacağı iddia edildi.

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

Bazı isimler kampa gönderilecek

Birleşmiş Milletler'e önemli bir mektup gönderen ABD temsilcisi, aynı zamanda Rusya'nın öldürülecek isimler yanında kampa gönderilecek Ukraynalıları da belirlediğini öne sürdü. ABD temsilcisi, ellerinde buna işaret eden önemli ve güvenilir bilgiler olduğunu iddia etti. İddialar karşısında Rusya'nın vereceği cevap ise merak konusu oldu.