Abdürrahim Albayrak hangi listede? Abdurrahim Albayrak kimin listesinde?

Galatasaray'da kıyasıya başkanlık seçimi sürüyor. En çok merak edilen isimlerden biri Abdürrahim Albayrak oluyor. Abdürrahim Albayrak kimin listesinde? Abdürrahim Albayrak hangi listede merak ediliyor

Spor 19.06.2021 - 16:19 19.06.2021 - 16:19 Berkay Keskin

Galatasaray'da başkanlık seçimi için kıyasıya rekabet sürerken, Galatasaray'da 2. başkanlık yapan ve çok sevilen Abdürrahim Albayrak kimin listesinde? Abdürrahim Albayrak hangi renkte merak ediliyor. Abdürrahim Albayrak hangi listede belli oldu!

Abdürrahim Albayrak hangi listede?

Galatasaray'ın başkanlık seçimleri kıyasıya sürerken, Abdürrahim Albayrak kimin listesinde belli oldu. Abdürrahim Albayrak gri renkte olan Yiğit Şardan listesinde. Yiğit Şardan başkan seçilmezse Abdürrahim Albayrak Galatasaray dönemi sona erecek!

Abdürrahim Albayrak diğer başkanlara geçebilir mi?

Abdürrahim Albayrak, diğer başkanların yönetimine giremez. Hem Burak Elmas, hem Metin Öztürk çok istediği Abdürrahim Albayrak seçimini Yiğit Şardan yana yaptı ve Yiğit Şardan başkan olması zor görülüyor.

Galatasaray'da başkan Eşref Hamamcıoğlu, Metin Öztürk yada Burak Elmas olacak ve Abdürrahim Albayrak dönemi sona erecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@