Acemi Anneler final haberi geldi! Acemi Anneler final yapacak mı?

Acemi Anneler final haberi geldi. Sosyal medyada gündeme gelen haberler sonrasında Acemi Anneler final yapacak mı sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı.

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 22:43 08.06.2021 - 22:49 Volkan Arık

TRT 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Acemi Anneler final iddiaları gündemde. Geçtiğimiz günlerde pandemi dolayısı ile ara vermek zorunda kalan dizinin yeni bölüm çekimleri hala yapılmadı. Bu nedenle de birçok sosyal medya kullanıcısı Acemi Anneler final iddialarını konuşuyor. Peki Acemi Anneler dizisi final mi yapacak? TRT1 Acemi Anneler bitiyor mu?

TRT 1 Acemi Anneler 162. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Acemi Anneler dizisinin yeni bölümlerini ekranda görünmeyen izleyiciler Acemi Anneler final mi yaptı, final mi yapacak sorularının yanıtını araştırmaya başladı. Özellikle sette çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle son dönemlerde sık sık ara vermek zorunda kalan dizinin yavaş yavaş finale doğru gittiği konuşuluyor. Peki Acemi Anneler yeni bölümler yayınlanacak mı? Acemi Anneler final mi yapacak?

ACEMİ ANNELER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan ve Osman Ayrılık aşamasına geldi. Aralarındaki problemin içinden çıkamayacaklarını düşünen Sultan eve geldiğinde ise kapıda çiçeklerle karşılaştı. Çiçeklerin Osman'dan geldiğini düşünürken hiç beklemediği bir isimle karşı karşıya kalan Sultan büyük şaşkınlık yaşadı. Tarık ve Orhan ise yaşadıkları korkunç olaylara rağmen söze yetişmeyi başardı. Hayat ve Cenk Nihayet muradına eriyor.

acemi-anneler-final-haberi-geldi

TRT1 ACEMİ ANNELER FİNAL Mİ YAPIYOR?

TRT 1'de hafta içi her gün saat 17'de yayınlanan Acemi Anneler dizisinin final yapacağına ilişkin iddialar sosyal medyada yayılmaya başladı. Acemi anneler 162. bölüm yarın ekranlara gelecek. Acemi Anneler dizisi yapımcılarının TRT 1 ile sözleşmelerinin sona erdiği iddia edilirken şu an için ne kanaldan ne de dizinin yapımcılarından final olacağına dair bir açıklama yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@