TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve oldukça talep gören sevilen dizi Acemi Anneler'in oyuncuları, karakterleri ve konusu epey merak ediliyor. Ankara'da ve Ankara'nın çeşitli semtlerinde çekimleri devam eden Acemi Anneler dizisinin konusu diğer di

TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve oldukça talep gören sevilen dizi Acemi Anneler'in oyuncuları, karakterleri ve konusu epey merak ediliyor. Ankara'da ve Ankara'nın çeşitli semtlerinde çekimleri devam eden Acemi Anneler dizisinin konusu diğer dizilere kıyasla daha eğlenceli ve günlük hayatı yansıtıyor. Zaten dizinin kendisi de başlı başına bir günlük dizi olduğu için izleyenler, hiçbir bölümü kaçırmıyor. Hafta içi her gün saat 15.55'te TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Acemi Anneler dizisinin oyuncu kadrosu son dönemin en çok merak edilen başlıklarından biri olmayı başardı. Daha önce çok görmeye alışık olmadığımız isimlerin yer aldığı dizi de bir isim ise dikkat çekmeyi başardı. Acemi Anneler dizisinin Sevda'sı daha önce de pek çok başarılı günlük dizi de yer alan isimlerden biridir. Acemi Anneler dizisindeki Sevda karakterinin gerçek hayatta kim olduğu ise çok merak edildi. Peki, Acemi Anneler Sevda kimdir ? Acemi Anneler'in Sevda'sı Begüm Topçu kimdir ? Begüm Topçu kimdir ? Begüm Topçu yaşı, nereli ve daha önce yer aldığı diziler nelerdir ?

Acemi Anneler Sevda kimdir ?

Begüm Topçu Turay'ın hayat verdiği Acemi Anneler Sevda karakteri, dizide Orhan ile evlidir. Orhan ve Sevda çiftinin 3 kız 1 erkek olmak üzere 3 çocukları vardır. Tek maaş ile geçinen çift, çok mutlu bir hayat sürerler. Acemi Anneler Sevda karakteri oldukça zeki ve çalışkan bir kadındır.Begüm Topçu kimdir ?

Acemi Anneler dizisinde Sevda karakterine hayat veren başarılı oyuncu Begüm Topçu Turay, 3 Haziran 1985'de Ankara'da dünyaya gelmiştir. 35 yaşındaki Begüm Topçu daha önce de Deniz Yıldızı adlı günlük dizide yer almıştır. Deniz Yıldızı dizisinde Banu karakterine hayat veren Begüm Topçu, Acemi Anneler dizisinde Sevda karakterine hayat vermektedir. Aynı dizide eşi Cantuğ Turay'da yer almaktadır. Cantuğ Turay ve Begüm Toğçu Turay'ın bir tane kız çocukları vardır. Begüm Topçu, Hacettepe Üniversitesi'nde eğitim görmüş ve buradan mezun olmuştur. Çok sayıda tiyatro oyununda da yer almıştır.

Begüm Topçu daha önce yer aldığı diziler;

Acemi Anneler- Sevda,

Deniz Yıldızı- Banu,

Kınacılar Konağı.