Ekim ayında yayın hayatına başlayan ve her gün yeni bölüm yayınlayarak izleyenleri mutlu eden Acemi Anneler dizisi, TRT1 ekranlarında her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Acemi Anneler'in farklı ve komik bir konusu var.

Ekim ayında yayın hayatına başlayan ve her gün yeni bölüm yayınlayarak izleyenleri mutlu eden Acemi Anneler dizisi, TRT1 ekranlarında her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Acemi Anneler'in farklı ve komik bir konusu var. 4 farklı özelliklerde kadın ve bu kadınların hayat ile mücadeleleri, anne olma yolundaki ilerleyişleri konu ediliyor. Hem çalışan hem çocukları olan anne olmanın nasıl olduğunu ayrıca hayat ile bir yandan nasıl mücadele edilmesi gerektiği konu alan dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri de oldukça farklı isimlerden oluşuyor. Acemi Anneler dizisinin oyuncuları diğer bilindik dizilerde yer alan çok ünlü oyuncu kadrosundan biraz daha farklı olarak hazırlanmış. Hafta içi her gün ekranlara gelen Acemi Anneler dizisinde yer alan oyuncular, diğer dizilerde görmeye pek alışık olmadığımız, yetenekli ancak henüz izleyenler tarafından tanınmamış isimlerden oluşuyor. Acemi Anneler dizisinde yer alan ve günlük dizilerin aranan, popüler yüzü olan oyuncu da bu dizide yer alıyor. Acemi Anneler dizisinde Tarık karakterine hayat veren başarılı oyuncu Cantuğ Turay, izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Acemi Anneler'in Tarık'ı Cantuğ Turay kimdir ? Cantuğ Turay kimdir ? Cantuğ Turay oynadığı diziler nelerdir ?

Acemi Anneler Tarık kimdir ?

Cantuğ Turay'ın hayat verdiği Acemi Anneler dizisinin Tarık karakteri, matematik öğretmenidir. Acemi Anneler Tarık, eşini çok seven, iyi kalpli bir insandır. Eşiyle sıradan ve mutlu bir hayat yaşamaktadır.Cantuğ Turay kimdir ?

Acemi Anneler dizisinde Tarık karakterine hayat veren başarılı oyuncu Cantuğ Turay, 14 Mayıs'ta 1984 yılında Ankara'da doğmuştur. Ankaralı olan Cantuğ Turay, 36 yaşındadır. Oyunculuk üzerine eğitim almış olan Cantuğ Turay, Hacettepe Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olmuştur. Cantuğ Turay'ın boyu 178'dir ve kilosu 73'dür. Başarılı oyuncu Cantuğ Turay, Begüm Topçu Turay ile evlidir. Cantuğ Turay ve Begüm Topçu Turay'ın bir kız çocukları vardır. Cantuğ Turay uzun yıllar yine günlük dizi olan Deniz Yıldızı adlı dizide oynamıştır ve ününü bu diziyle kazanmıştır.

Cantuğ Turay daha önce oynadığı diziler nelerdir ?

Acemi Anneler (Tarık) 2020

Deniz Yıldızı (Melih) 2009 – 2015

Bizim Evin Halleri (Rüzgar) 2000 – 2008

Beşinci Boyut (Mehmet) 2005

Gezi-Yorum 2005