Son dakika bakanlık müjdeyi verdir. Emekliye 11 maaş faizsiz kredi ve 4 maaş nakit avans yardımı yapılacak. Son günlerde özellikle Covid-19 salgınından ötürü emekliler nakit avans sıkıntısı çekmeye başlamıştır. Bankalar bu konuda emeklilerin nakit avans ihtiyacını karşılamak amacıyla emeklilere maddi yardım kampanyası başlatmış durumdadır.

Ayrıca kişiler SGK kurumları üzerinden de taksitle nakit avans hizmetlerinden faydalanabilme avantajına erişebilecek. Bakanlık tarafından onaylanan kampanyanın yakın bir zaman dilimi içerisinde başlaması bekleniyor. Fakat şu anlık kampanyanın ne zaman başlayacağı konusunda net bir gün bulunmuyor. Bu kapsamda kişilere aynı zamanda 36 ay taksitle geri ödeme imkanı sunulmuş olacak. Böylece kişiler çok kolay ve olanaklı bir şekilde aldıkları nakit avansları ödeme ayrıcalığına kavuşmuş olacaklar.

Çekilen Avanslar Taksitle Ödenecek!

Bakanlık açıkladı, emekliler sunulacak olan nakit avans işlemlerinin 36 taksitle sunulacağı bakanlık tarafından kesinleştirildi. Böylelikle 2022 yılında kişiler çok rahat bir şekilde nakit avans çekerek, çektikleri nakit avansları çok kolay bir şekilde geri ödeme avantajına erişmiş olacaklar. Son günlerde artan enflasyon sebebiyle emekliler ciddi düzeyde nakit avans sıkıntısına düşmüşlerdir. İşte tam bu noktada devreye giren bakanlık emeklilere zor günlerinde yardım elini uzatmaya karar verdi.

Bu kapsamda sunulan nakit avans paketinden bütün emekliler yararlanabilecek. Aynı zamanda nakit avansların çok hızlı bir şekilde kişilerin hesaplarına düşmesi bekleniyor! Emekliklere özel olarak hazırlanan pek çok farklı kredi seçeneğinden rahatlıkla söz edebiliriz. Böylece emeklilerin nakit ihtiyaçlarının etkili bir düzeyde karşılanması amaçlanırken, bunun da ekonomiyi olumlu yönde etkilemesinin önü açılıyor!

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Faiz Nakit Hizmeti Devreye Giriyor!

Bakanlıktan yapılan açıklama da verilecek olan nakit avans hizmetlerinin tamamıyla faizsiz olarak uygulanacağı açıklandı. Böylelikle kişiler 36 taksitle alacakları nakit avansları faizsiz bir şekilde çok kolay ve rahat bir şekilde ödeyebilme ayrıcalığına erişim sağlayabilecekler. Bakanlık yapmış olduğu açıklamada kampanyanın çok kısa bir zaman içerisinde başlayacağını duyurdu. Kampanya başladıktan sonra milyonlarca emeklinin nakit avans ihtiyacı çok kolay ve ayrıcalıklı bir şekilde karşılanmış olacak.

Son dakika bakanlık müjdeyi verdir. Emekliye 11 maaş faizsiz kredi ve 4 maaş nakit avans yardımı yapılacak. Son zamanlarda bilhassa Covid-19 salgınından dolayı emekliler nakit avans sorunu çekmeye başlamıştır. Bankalar bu hususta emeklilerin nakit avans ihtiyacını karşılamak hedefiyle emeklilere parasal yardım kampanyası başlatmış durumdadır. Bu anlamda nakit para ihtiyaçlarını anında karşılayabilirsiniz.