Acil 5000 TL Gece Kampanyası Başladı, Son Dakika

Acil 5000 TL Gece Kampanyası Başladı, Son Dakika haberi ile 5000 TL'ye kadar acil ihtiyacı olan kişiler onay alacak. İşte detaylar...

Ekonomi 03.09.2021 - 23:40 03.09.2021 - 23:41 Vural Pars

5000 TL'ye kadar kredi almak isteyenlere bu gece yayınlanan yeni kredi kampanyası umut oldu. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka tarafından belirtilen şartlara uygun olan müşteriler hemen kredilerini kullanabileceklerdir. 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak ve acil para ihtiyacını gidermek isteyenler, bu kampanyalara katılarak onay alabilirler. Ülkemizde bulunan kamu ve özel bankalarından bu krediler hemen onaylı olarak verilecektir. 

Ziraat Bankası 5000 TL Kredi Ödemesi

Ziraat Bankası hesabınız varsa, internet bankacılığı şifresi alarak hemen 5000 TL hesabınıza atabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabileceklerdir. 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler, ayrıca banka şubelerinden de bu krediyi alabilecekler...

İŞ Bankası İş Cep Üzerinden 5000 TL Verecek

İş Cep uygulaması kullanan banka müşterileri, ihtiyaç kredisi olarak 5000 TL'ye kadar şartsız bir şekilde hesaplarına atabilecekler. Kredi almak isteyenler, İŞ Cep uygulamasına girerek bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabilir. İş Cep uygulaması üzerinden kredi almak istiyorsanız, banka sizlere hemen sonuç verecek ve onaylanan kredi 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak hesabınıza yatacaktır. 

acil-5000-tl-gece-kampanyasi-basladi-son-dakika1

Denizbank SMS ile Onay Verecek

Denizbank üzerinden 3280 numarasına Kredim TC Kimlik yazarak mesaj atarsanız, 5 dakika olmadan sizlere kredi sonucu gelecektir. 5000 TL onay alırsanız bu krediyi hemen kullanmak için banka şubesine kimlikle gidebileceksiniz. Banka kredi notuna göre onay verdiği için, kredi notu yüksek olan kişiler bu bankadan daha yüksek limitlerde de kredi kullanabileceklerdir. Denizbank SMS kredi kampanyasına katılmak isteyenler, belirtilen politikalar dahilinde ayrıca Denizbank mobil uygulaması üzerinden de kredi alabileceklerdir. Denizbank SMS ile onay verdiği kredilerde de mobil uygulama üzerinden kullandırım yapıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@