Acil Finansman İhtiyacı Olanlar İçin Akbank Yeni Kampanyasını Sundu! Aylık 203 Liraya Krediniz Cebinizde

Özel bankalardan biri olan Akbank yeni kredi kampanyasında başvuran vatandaşlara belgesiz imzasız kefilsiz bir şekilde 5 bin Türk lirasını vereceğini açıkladı.

Ekonomi 14.06.2021 - 21:07 14.06.2021 - 21:10 Berkay Keskin

Vatandaşların geri ödemeleri ise aylık sadece 203 lira! Bir tık ile başvurabileceğiniz krediye dair tüm detaylar haberimizde. 

Vatandaşlarımızın salgın dönemi başladığından beri acil nakde olan ihtiyaçları da hızı bir şekilde yükseldi. Bankalar da vatandaşlar için kampanyalar sunmaya devam ediyor. Yeni bir kampanya da özel bankalardan birinden geldi. Özel bankalardan biri olan Akbank acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için belgesiz anında ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Yeni kampanyasını da banka resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. 

Pandemi dönemi başladığında Akbank kamu bankaları kadar düşük faizli olmasa da vatandaşlar için oldukça uygun faiz oranlarıyla kredi seçenekleri sunmuştu. Hatta banka uzun bir süre boyunca en düşük faiz oranlarını sunan banka oldu. Şimdi ise banka resmî sitesinden acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlarını yakından ilgilendirecek bir açıklama yaptı. Gelen açıklamaya göre banka sorgusuz şekilde ihtiyaç kredisi sunacak. 

Resmi internet sitesinde yer alan habere göre özel banka Akbank sorgusuz şekilde başvuran tüm vatandaşlarına 5 bin Türk lirasına kadar anında ihtiyaç kredisi sunacak. Kredinin özellikle kefilsiz ve anında verileceğinin altı çizildi. Bu sayede acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bu krediyle ihtiyaçlarını giderebilecekler. Akbank müşterisi olan vatandaşlar ise daha şanslı. Mobil uygulamadan ya da Akbank internet şubesinden kredilerini anında alabilecekler. Akbank müşterisi olmayan vatandaşlar mobil uygulamada görüntülü müşteri temsilcisiyle görüştükten sonra kredilerini alabilirler ya da direkt olarak Akbank şubelerine başvuru yapabilirler. 

3 AY BOYUNCA ÖTELEME FIRSATI

Banka vatandaşlarımızın desteğine sadece anında kredi vererek koşmuyor. Aynı zamanda bu kadar düşük limitli bir kredi için bile üç aya varan öteleme seçeneği sunuyor. Vatandaşlar üstelik sadece 5 bin Türk lirası değil 100 bin Türk lirasına kadar kredi çekme şansına sahipler. Eğer vatandaşlar 5 bin Türk lirasını almak isterlerse aylık %1,85 faiz oranıyla ayda 203 lira taksit ödeyecekler. 

AKBANK ACİL İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR? 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Akbank müşterisi olan vatandaşlar mobil ve internet şubesinden belgesiz, imzasız şekilde anında kredilerini alabilir. Müşteri olmayan vatandaşlar müşteri temsilcisine bağlanarak ya da direkt şubelere giderek kredilerini alma imkanına sahipler. 

Krediden ise 18 yaşından büyük ve düzenli gelire sahip olan herke yararlanabilecek. Vatandaşların gelir belgesi göstermek için sigortalı işte çalışıyor olmaları ya da varsa kira, faiz gibi gelirlerini belgeleyip göstermeleri yeterli. Vatandaşlarımıza kredi başvurularının sonuçları ise SMS yoluyla bildirilmektedir. 
Vatandaşlar kredi dahilinde 36 aya varan vade imkanları kullanabilirler. Eğer 3 ay öteleme seçeneğinden yararlanılırsa vade süresi 33 aya inmekte. 3 ayın sonunda vatandaşların aynı zamanda erteleme faizini ödemesi gerekmektedir. 

Banka müşterilerinin sadece kimlik belgelerini göstermeleri yeterliyken banka müşterisi olmayan vatandaşlardan ek belgeler talep edilmektedir. Akbank müşterisi olmayan vatandaşların kimlik belgelerinin yanı sıra gelir belgesi, ikametgâh adresi ve güncel fatura da göstermeleri gerekir. Genel olarak bu belgeler yeterli olmaktadır. Fakat bazı istisnai durumlarda banka ek belgeler talep edebilir. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@