Acil para isteyen vatandaşlar bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve bu krediyi istedikleri zaman kullanabilirler. Özel bankaların başlatmış olduğu Bu kampanyada kredi başvurusu onaylanan kişiler Kredi ihtiyacı olduğu zaman bu parayı çekebilir ve daha sonra ödeme tablosu oluşturabilir. Nakit sıkıntısı yaşayan kişiler için kampanya yapan Denizbank Akbank ve Finansbank başvuru yapacak olan vatandaşların belirli Kredi politikalarına uygun olması durumunda 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecek.

Denizbank Akbank de Finansbank üzerinden özellikle SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu cep telefonlarında gelecek mesaj ile öğrenebilir ve eğer isterse onaylı tutarı en yakın banka şubesinden gelir belgesiz kimlikle kullanabilir. 

Denizbank 

Denizbank 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara sms ile hızlı bir şekilde Kredi sonucu veriyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numarasını yazarak 3280 numarasına bu mesajı gönderin. 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutarı ne kadar olduğu hakkında bilgiler hesabınıza yatacak. 

Denizbank üzerinden ayrıca mobil uygulama aracılığı ile 20.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri DenizBank şubeleri üzerinden ve mobil uygulaması üzerinden kullanabilir. 

QNB Finansbank ve Akbank 

Qnb Finansbank ve Akbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar hangi bankada hesabı var ise o bankanın internet bankacılığı şifresini alarak 20.000 TL'ye kadar 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunu mobil uygulama üzerinden yapabilir. 

krediler12023-8

Qnb Finansbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazılı boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı 4425 numarasına mesaj olarak gönderin. Size uygun bankayı seçtikten sonra kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Her iki bankaya birden başvuru yaparsınız banka kredi notunuz düşebilir. 

Düşük faiz oranları ile 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacağınız için banka sizlere ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı sunacaktır.