5000 TL'ye kadar acil ihtiyacınızın olması durumunda Yapı Kredi Bankası hemen sizlere Kredi onay veriyor. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde 5 dakika içerisinde Kredi sonucu vererek onay veriyor.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin belirtilen şartlara göre hızlı bir şekilde onay veriyor. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler en kolay yöntemler ile birlikte bu banka üzerinden kredi kullanabilecek.

En kolay yöntemlerden bir tanesi de bankanın SMS ile kredi başvuru yontemi. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmından ücretli mesaj atması durumunda bankanın değerlendirme sonucuna göre kredi kullanabilir. 

SMS ile kredi 

Yapı Kredi Bankası üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 5 dakika içerisinde sonuç almak için SMS atabilir ve hemen sonucuna göre kredi kullanımına gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak bir boşluk daha bıraktıktan sonra aylık gelirimizi yazarak 4411 numarasına gönderin. 

kr124-1

SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra beş dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatıracaksınız. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi notu uygun olması durumunda daha yüksek limitler dede kredi kullanabilir. 

Yapı Kredi Bankası ayrıca mobil uygulama üzerinden de vatandaşlar için ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Yapı Kredi Bankası müşterisi olmanız durumunda bu banka üzerinden 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz internet bankacılığı kredisi kullanabilirsiniz.