Kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilere Finansbank üzerinden yeni bir haber geldi. 4000 TL'ye kadar verilecek olan ihtiyaç kredilerinde banka müşterilerine hızlı bir şekilde kredi onayı sunacak. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve Finansbank üzerinden kredi almak istiyorsanız 4000 TL'ye kadar Bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyalarını katılabilirsiniz. Özellikle düşük limitlerde kredi almak isteyen müşteriler 4000 TL'ye kadar Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirler. 4000 TL'ye kadar Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler SMS atabilir ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir. Oldukça basit yöntemler ile birlikte başvuru yapabileceğiniz bu Kredi kampanyasına katılacak olan müşteriler kredi onayı almaları ile aynı gün içerisinde 36 ay vadeli 4000 TL kullanabilecekler.

Finansbank 4000 TL SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank üzerinden 4 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sms ile başvuru yaparak oturduğunuz yerden kredi onayı alıp almadığınızı görebilirsiniz. Qnb Finansbank üzerinden 4 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler t.c. kimlik numarasını 5030 numarasına göndermeleri durumunda 5 dakika içerisinde 4000 TL onay alıp almadıklarını öğrenebiliyor. 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar kadar kredi sizleri hesabınıza yatacaktır. 5 dakika içerisinde 4000 TL'ye kadar onay alacak olan kişiler en yakın banka şubesinden onaylı tutar kadar kredi kullanımlarını gerçekleştirebilir.

qnb-finansbank-bugunden-itibaren-sonbahar-kredisi-baslatti-75000-tl-kredi-odemesi-36-ay-vadeli-v1-1

Qnb Finansbank mobil uygulama üzerinden 4000 TL kredi onayı veriyor

Qnb Finansbank üzerinden bir hesabınız varsa banka şubelerine gitmeden 4 bin TL'ye kadar kredi onayı alabiliyorsunuz. Bunun için qnb Finansbank hesabınız ile birlikte bir internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor ve almış olduğunuz bu internet şifresi ile birlikte qnb mobil uygulamasına girerek Kredi başvurusunda bulunabiliyor sunuz. Qnb Finansbank üzerinden mobil uygulama onayı alan müşteriler banka şubelerine gitmeden imza atmadan evrak vermeden onaylanan tutarı kendi hesaplarına atabiliyor. Qnb Finansbank üzerinden kredi onayı alan kişiler 4000 TL'ye kadar online işlemler ile kredi kullanırsa hem masrafsız Kredi kullanmış olacak hem de daha düşük faiz oranları ile işlem yapmış olacak.

Bankanın resmi internet sitesine girerek güncel faiz oranlarını öğrenebilir diğer Kredi kampanyalarını da göz atabilirsiniz.