Acil Kredi Fırsatı Son Dakika Duyuruldu, Daha Önce Onay Alamayanlar Kredi Kullanacak...

Acil Nakit İhtiyaçlarınız İçin Kolayca Destek Alabileceğiniz Acil Kredi Başvurusu Fırsatı Başladı! Başvuruları Kaçırmayın! İşte detaylar...

Ekonomi 21.09.2021 - 21:56 21.09.2021 - 21:56 Vural Pars

Nakde sıkışan vatandaşların bu durumlarını gidermek için acil kredi başvurusu işlemi başladı. Bu işlem sayesinde maddi desteğe ihtiyaç duyan kişiler, bankaların sunduğu avantajlardan yararlanabilecek. Her bankanın kendi sistemi olduğundan, hepsinin fırsatları da farklı oluyor. Yapılan son açıklamaya göre ise, 40 bin TL’lik bir kredi desteği almanız mümkün hale geldi.

Aktifbank, verdiği 40 bin TL kredi desteği ile nakit ihtiyaçlarınıza çözüm olacak. Başvuru yapanların 40 bin TL’lik kredilerini onaylayacağını duyuran Aktifbank, kredi notu düşük olanların bile kredisini hemen çekebileceğini söylüyor. Bu noktada kredi notuna değil, banka kredi siciline dikkat edilecek. Banka kredi sicili temiz olanlara, 36 ay vadeli ve 3 ay erteleme imkânlı krediler vaat ediliyor.

40 Bin TL’lik Destek Kampanyası İçin Acil Kredi Başvurusu İşlemleri Nasıl Yapılır?

40 bin TL değerindeki bu acil kredi, Aktifbank ve PTT şubeleri aracılığıyla verilecek. Bu kredi fırsatından yararlanmak için SMS’le başvuru yapabileceksiniz. Cep telefonunuz vasıtasıyla göndereceğiniz bir mesaj size, acil nakit ihtiyaçlarınız için kolayca başvuru yapma fırsatı sunuyor. Bunun için kredi yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız ve 3050’ye mesaj atmanız yeterli.

Bu sayede evinizin konforunda kolayca yapabileceğiniz kredi başvurunuza, banka kısa bir sürede yanıt veriyor. Yaklaşık 10 dakika içerisinde kredi onayınız gelmiş oluyor ve bir süre sonra bankanın genel müdürlüğü size ulaşıp bilgilendirme yapıyor. Eviniz dışında, PTT şubeleri aracılığıyla da kredi başvurusu işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

acil-kredi-firsati-son-dakika-duyuruldu-daha-once-onay-alamayanlar-kredi-kullanacak11

Kredi Başvurusu

Acil kredi veren bankalar arasında olan Aktifbank’ın internet sitesi aracılığıyla da kredi başvurusu yapabileceksiniz. Bunun için nkolaykredi.com.tr adresinden 40 bin TL’ye varan kredi talep edebileceksiniz. Bu krediler için ilk 3 ay erteleme ve 33 ay taksit şeklinde avantajlara da sahip olabilirsiniz.

Anında Kredi Veren Bankalar

Aktifbank müşterisi olanlar ya da Passolig kart sahipleri için acil kredi başvurusu yapmak da oldukça kolay. Bu kişiler de herhangi bir şubeye gitmeden, mobil uygulama üzerinden acil kredi başvurusu yapabilecekler. Onaylanan kredilerini ise Passolig kartıyla banka ATM’lerinden çekebilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@