Bankalardan 5000 TL'ye kadar acil kredi isteyen kişilere son dakika olarak yeni bir haber var. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler acil ihtiyaçları olması durumunda 5000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak Kredi kullanabilecek. 5000 TL'ye kadar acil ihtiyacınız için kredi kullanmak istiyorsanız 36 ay vadeli olarak işlem yapacak ve isterseniz ilk taksit ödemesini de ertelemeli olarak kredi kullanabileceksiniz.

Ülkemizdeki kamu bankaları ve özel bankalar tarafından yapılan bu kampanyalar ile birlikte 5000 TL'ye kadar acil ihtiyaçlarınız için kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredilerinde bankalar belirli politikalara ve şartlara göre sizlere kredi onayı verecek ve kredi onayı verdikten sonra da Kredi notuna göre faiz oranları uygulayacaktır.

Acil kredi kampanyası yapan bankaları sizler için hazırladık.

Denizbank acil 5.000 TL ihtiyaç kredisi

Denizbank şubelerinden Denizbank internet sitesinden ve Denizbank'ın SMS kredi servisinden başvuru yapabileceğiniz acil 5.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası Bu banka tarafından da duyuruldu. Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir sonucunu hemen öğrenebilir.

Akbank acil 5.000 TL ihtiyaç kredisi

Akbank özellikle acil ihtiyacı olacak olan müşterilere 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verirken kendi banka müşterisi olmasına önem gösteriyor. Bunun için banka hesabı olan kişiler internet bankacılığı şifresi olarak Akbank direkt uygulaması üzerinden 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında sizlere hızlı bir şekilde Kredi sonucu verilecek onaylanan tutar kadar kredi hemen hesaba yatacak. Akbank 36 ay vadeye kadar işlem yaparken ayrıca sms ile de kredi servisinden yararlanan müşterilere düşük faizli kredi imkanı sunacak. Akbank'tan SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi ve TC kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.

krediler-323

Halkbank 5000 TL mini kredi kampanyası

Devlet bankası olan ve düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyalarını sürekli olarak güncelleyen Halkbank 5000 TL'ye kadar acil ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz mini kredi kampanyası başlattı. 5000 TL'ye kadar kullanacağınız mini Kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen müşteriler belirli şartlara göre hemen kredi onayı alabilecek. Halkbank şubelerinden ve Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve güncel faiz oranlarına buradan öğrenebilirsiniz.