Acil nakit ihtiyacı olan emekliye 2.500 TL ek ödeme! Hemen hesabınıza geçiyor ATM’den kullanabilirsiniz. Emekliye banka promosyonu rekabeti bankalar arasında devam ederken emekli vatandaşlarında cebine olumlu bir şekilde yansımayı sürdürüyor. Birçok banka yıl sonu yaklaşırken kampanyalarına zam yaptı ve ek ödeme arttırıldı. Emekli vatandaşlar maaşlarını taşımaları durumunda banka promosyonu alabilirken aynı zamanda emekli yakınını götürene de ek ödeme yapılıyor. Bu promosyon rekabet içerisinde emekli vatandaşların Kazancı artıyor. Bankalardan yapılan son açıklamaya göre emekliye 2.500 TL Ek nakit ödeme yapılacak. Başvuru yapan emekliler acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirken ödemeleri hemen ATM'den kullanmak mümkün olacak.

Emekliye promosyon ücretleri yıl sonu yaklaştıkça giderek artıyor. Bankalar yeni kampanyaları ile birlikte emekli vatandaşların kendilerine çekmek maaş müşterisi yapmak için büyük bir rekabet içine girerken bu durum emekli vatandaşların cebine de olumlu bir şekilde yansıyor. Milyonlarca emekli bankaların ödediği bu promosyon sayesinde ek ödeme alma fırsatını erişiyor. Elbette banka promosyon ödemeleri için bir takım şartlar bulunuyor. Bu koşulları sağlayan emekliler anında ödeme alabilirken yakınını getiren emeklilere de ek promosyon veriliyor. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekliye promosyon başvuru şartları ve detaylar…

acil-nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-2500-tl-ek-odeme-hemen-hesabiniza-geciyor-atmden-kullanabilirs-2

BANKA PROMOSYONU BAŞVURU ŞARTLARI

Emekliye ek ödeme veren bankalar promosyon için birtakım başvuru şartlarının yerine getirilmesini istiyor. Bu şartlar arasında en önemlisi maaşınızı Seçtiğiniz bankaya taşımak ve 3 yıl boyunca bu bankada kalmak için taahhüt vermek. Bunun yanında ek fatura ödeme talimatı isteyen bankalarda var ancak bunlar az sayıda banka diyebiliriz. Emekliye promosyon ödemesi yapan bankalar gerekli koşulların sağlanması durumunda hemen hesabınıza promosyon ödemesini yatırıyor. Daha sonra karşınıza daha cazip bir teklif çıkması halinde ise banka değiştirme şansınız bulunuyor. Ancak banka değiştirmeye karar veren emeklilerin aldıkları promosyon ücretini geri iade etmesi gerekiyor.

acil-nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-2500-tl-ek-odeme-hemen-hesabiniza-geciyor-atmden-kullanabilirs-1acil-nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-2500-tl-ek-odeme-hemen-hesabiniza-geciyor-atmden-kullanabilirs-3

EMEKLİ YAKININI GETİRENE EK ÖDEME

Bankalar arasında Emekli promosyonu rekabeti devam ederken yeni kampanyalar da başladı. Bazı bankalar emekli yakınını getirenlere ek ödeme yapıyor. Örneğin Garanti Bankası emekli yakınını getiren emekliler için her bir yakınına 150 TL ödeme yapıyor. Bu da emekli vatandaşların bankadan aldığı promosyon ödemesini daha da arttırıyor.

EMEKLİYE EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR

Emekliye en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar arasında şu anda Yapı Kredi, Türkiye Ekonomi Bankası ve Garanti Bankası bulunuyor. Maaşa göre yapılan promosyon ödemeleri bu bankalarda 2000 TL'nin üzerine çıkıyor. Ayrıca emekli yakınını getirenlere de verilen ek ödemelerle birlikte promosyon ödemeleri neredeyse 2200 TL'yi buluyor. Bu bankalara emekli promosyonu başvurusu yapmak isteyenlerin e-devlet üzerinden maaşlarını taşıması ya da en yakın banka şubelerine başvuru yaparak maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor. Emekli promosyon başvurusu için en önemli şart maaşınızı taşımak ve 3 yıl boyunca kalmak. Bankalar 3 yıl boyunca kalan maaş müşterilerine aynı zamanda emekliye özel kredi fırsatları da sağlıyor. Emekliler maaşlarını taşıyarak bankada kalma taahhüdü vermeleri durumunda ek ürün kullanımında da avantajlı hale geçiyor.