Acil nakit ihtiyacı olan herkese kredi! PTT ve kamu bankaları düşük faizli, kefilsiz, teminatsız 25.000 TL dağıtıyor!

Acil nakit para ihtiyacı olanlara PTT ve kamu bankalarından yüz güldüren haber geldi. Çalışan çalışmayan herkes bu kampanyadan yararlanabilecek.

Ekonomi 12.08.2021 - 10:12 12.08.2021 - 10:13 Volkan Arık

Kredi desteği almak için gelir belgesi zorunluluğu var. Ancak PTT ve kamu bankaları bu durumu tamamen ortadan kaldıracak bir girişime imza atıyor. Kamu bankaları ve PTT arasında imzalanan protokol doğrultusunda gelir belgesiz ve teminatsız 25.000 TL kredi desteği geliyor. Acil nakit ihtiyacı olan herkes bu şansı değerlendirip başvuru yapabilir. Üstelik kredi paketi düşük faizli ve 36 aya varan vade seçenekleriyle sağlanıyor.

Acil nakit ihtiyacı olan çalışan çalışmayan herkese kredi! PTT ve kamu bankaları düşük faizli, kefilsiz, teminatsız 25.000 TL dağıtıyor! Gelir belgesi olan olmayan herkes bu kampanyadan faydalanabiliyor. Gelir belgesiz olarak başvuranların sadece kredi notuna bakılıyor. Hemen başvurmak ve PTT aracılığıyla kredi almak mümkün. Kolay kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ziraat Bankası Kolay Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası ekonomik zorluk çeken ve acil nakit ihtiyacı olan herkese finansman sağlayacak. Yapılan duyuruda 25.000 TL’ye kadar olan kredilerde herhangi bir gelir belgesi ya da teminat istenmediği ifade edildi. Tek yapmanız gereken başvuru yapmak. Üstelik bankaya gitmeye de gerek yok. Online başvuru kanalları ve SMS ile kredi başvurusu yöntemleriyle düşük faizli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi onayınız dakikalar içinde cep telefonunuza gelir ve bu sayede hemen banka hesabınızdan acil nakit kullanmaya başlayabilirsiniz.

acil-nakit-ihtiyaci-olan-herkese-kredi-ptt-ve-kamu-bankalari-dusuk-faizli-kefilsiz-teminatsiz-1

PTT Acil Nakit Kampanyası

PTT de son dönemlerde bankacılık işlemlerine ağırlık verdi ve vatandaşlara acil nakit desteği sağlamaya devam ediyor. Aktif Bank ve PTT işbirliği ile sağlanan yeni kredi kampanyasına başvurular PTT şubeleri üzerinden yapılıyor. Üst limiti 25.000 TL olan kredi için herhangi bir kefil, gelir belgesi ya da teminat istenmiyor. Doğrudan kimlikle şubelerden başvuru yaparak hemen onay alabilirsiniz.

Halkbank Düşük Faizli Kredi

Kamu bankalarından Halkbank’da düşük faizli 25.000 TL kredi kampanyasına başladı. Gelir belgesiz kredi almak isteyenler, kredi notu düşük olanlar ya da kredi sicili bozuk olanlar bu fırsatı hemen değerlendirerek başvuru yapabilir. Hızlı kredi çekmek için bankanın online bankacılık kanalları üzerinden başvuru işlemlerinizi anında tamamlayabilirsiniz. Ev hanımları ve çalışmayanlar da bu kredi kampanyası ile 25.000 TL üst limitli acil nakit alabiliyor.

acil-nakit-ihtiyaci-olan-herkese-kredi-ptt-ve-kamu-bankalari-dusuk-faizli-kefilsiz-teminatsiz-2

Vakıfbank Acil Nakit Kampanyası

Vakıfbank ise mevduat hesabı açan herkese hızlı kredi vermeye başladı. Düşük faizli, uygun geri ödeme koşulları olan 25.000 TL kredi için herhangi bir belge ya da teminat istenmiyor. Çalışan çalışmayan herkes bu kampanyadan yararlanırken başvuru işlemleri ise online kanallar üzerinden ve Türkiye genelinde bulunan bütün şubelerden yapılıyor. Vakıfbank kredi başvurusu yaparken geri ödeme koşullarına da dikkat etmek gerekiyor. Çünkü banka 3 ay ve 6 ay ödemesiz dönemlerle de kredi sağlıyor. Ödeme ertelemeli kredi seçeneklerini de değerlendirerek 36 ay vadeli düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@