Acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşların hesabına 10 bin TL nakit yatıyor! Sizlerde bu fırsatı kaçırmayın.

ING Bank müşterilerine 10 bin TL'ye kadar nakit ödeyecek. Başlatılan kampanya da 36 ay vade fırsatı ve düşük faizli kredi gündeme geliyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler? Vade ve faiz süresi nedir? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

İş Bankası'nın Faizsiz Nakit Avans Fırsatında Son Günler! Elini Çabuk Tutana Sıfır Faizli Kredi! İş Bankası'nın Faizsiz Nakit Avans Fırsatında Son Günler! Elini Çabuk Tutana Sıfır Faizli Kredi!

Nakit ihtiyaçlarınızın ortaya çıkması halinde belirttiğimiz bu bankalardan başlatılan kredi kampanyasına başvuru yaparak 5 dakika içerisinde geri dönüş alabilir ve onaylandığı taktirde çektiğiniz kredi tutarı kadar nakiti anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka başvurulara kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapmaktadır. Acil nakit kredisi çekecek olan müşteriler, hızlı bir biçimde banka üzerinden gerçekleştirecekleri işlemler ile beraber kredisine banka şubesine gitmeden anında kullanabilecekler.

ING Bank Acil Nakit Kredisi Kampanyası!

ING Bank banka kredi politikalarına uygun vatandaşlar, internet bankacılığı işlemleri üzerinden bankanın resmi internet adresi üzerinden, ATM'ler aracılığıyla, müşteri hizmetleri üzerinden ve aynı zamanda en yakın ING Bank şubelerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Aynı zamanda cep telefonunuzdan kısa mesaj atarak da bu krediye başvurularınızı yapabileceksiniz. 

ING Bank müşterilerine cazip kredi kampanyaları düzenleyerek duyurmaya ve tüm hızıyla vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik cazip imkanlar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda ING Bank acil nakit kredisi de müşterilerden yoğun ilgi görüyor. Sizde acil nakit ihtiyacınızın oluşması durumunda ING Bank resmi internet adresine giriş yaparak pek çok kalemde sunulan cazip kredi kampanyalarının ayrıntılarını görüntüleyebilir ve başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Cep telefonlarınızın kısa mesaj kısmına giriş yaparak Bireysel yazın ardından boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı yazın boşluk bırarak aylık gelirinizi yazın ve bu mesajı 2205 numarasına gönderin. İlettiğiniz mesaj ile krediye başvuru işlemini tamamlamış olacaksınız. Banka yaptığınız başvuru sonrasında sizi kısa bir değerlendirme sonrasında olumlu ya da olumsuz sonuçlandığı yönünde bilgilendirecektir.

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar aynı zamanda bankanın resmi internet adresine giriş yaparak buradan da ihtiyaç kredisi başvuru formunu tamamlayarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Acil nakit ihtiyacınızın ortaya çıkması halinde ING Bank, sizlere bireysel olarak vereceği bu kredi de kimlik numaranız üzerinden faiz oranlarından faydalandırarak kredi verecektir. 

Sizlerde ING Bank şubelerine müracaat ederek ve bankanın resmi internet adresine giriş yaparak kredi kampanyasına yönelik ayrıntıları inceleyebilirsiniz. 10 Bin TL'lik kredinin aylık ödemelerini de internet adresi üzerinden hesaplayabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşın emekli olması halinde emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları için başvuruda bulunurlarsa, daha yüksek tutarlarda kredi çekme imkanı da banka tarafından sunulmaktadır.