İş Bankası, YapıKredi Bankası ve QNB Finansbank'tan acil nakit ihtiyacı olanları yakından ilgilendiren kampanya! Acil nakit ihtiyacı ne kadarla sınırlı kim ne kadar alacak? Tüm yanıtlar haberimizde. İşte merak edilenler.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalara her gün bir yenisi ekleniyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar ise hangi bankanın kredi işlemlerinin daha avantajlı olacağını kestiremiyor. 

İş Bankası, YapıKredi Bankası ve QNB Finansbank; acil nakit ihtiyacı için başka yere gidilmesine gerek kalmayacak kampanyalar düzenliyor.

12, 24 ve 36 aya varan taksitlerle acil nakit kampanyası başlatan 3 banka için vatandaşlar,  en yakın banka şubesine giderek bu kampanyaya katılma durumunu sorgulayabilirler.

Kampanyaya katılım durumu her banka için farklı numaralara kısa mesaj (SMS) atılarak öğrenilebiliyor. Size gelen dönüş mesajı içerisinde kampanyaya uygun olup olmadığınız belirtiliyor. Kredi kampanyasından faydalanabilmek için kredi notunun yeterli seviyede olması gerekiyor.

İş Bankası Nasıl Bir Kampanya Düzenliyor?

Acil nakde ihtiyacı olan vatandaşlar için uygun oranlı faizlerle kredi kampanyası yapan İş Bankası’na da ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunulabiliyor. İş Bankası’nın kredi kampanyasından olumlu sonuç alınabilmesi için kredi notunun en az 1400 olması gerekiyor. 

İş Bankası müşterileri mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunabilir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanırsa belirtilen tutar hesaba aynı gün yatıyor.

İş Bankası 36 aya kadar taksit imkanı da sunarken aylık ödemeyi gelirinize göre uygun şekilde düzenliyor.

İş Bankası’ndan 300 TL’ye varan Market Alışverişi İndirimi!

İş Bankası kendi müşterilerine özel 300 TL’ye varan market kampanyasını duyurdu. 28 Şubatta sona erecek olan kampanyaya göre, mobil veya iş cep uygulaması ile market kampanyasına katılan müşteriler 400 TL ve üzeri market alışverişlerinde 300 TL tutarında Maxipuan kazanacak.
Kampanyadan; maximum, maximum genç, maximiles, maximiles black, İş’te Üniversiteli ve Mercedes Kart sahipleri yararlanabilecek. Online alışverişlerin kabul edilmediği kampanyadan faydalanabilmek için Pos cihazının da kullanılması gerekiyor.

YapıKredi'den 50 Bin TL’ye Kadar Destek!

Artan ekonomik sorunlar ve enflasyon sebebiyle birçok vatandaş işlerini kredi çekerek yürütebiliyor. Bankalar da vatandaşların istekleri doğrultusunda yeni kampanyalar düzenliyor. İşte YapıKredi de bunlardan biri!

YapıKredi, 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. 36 aya kadar taksit imkanı sunan bankanın ihtiyaç kredisine başvurmak için SMS atılabiliyor. 

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

T.C. kimlik numarası ve aylık gelir tutarını yazarak 4411’e kısa mesaj atanlar kredi başvurusunda bulunmuş oluyor. Kredi başvurunuzun sonucu da size SMS ile iletiliyor.

YapıKredi’den Yeni Müşterilere Özel Faizsiz 10 bin TL!

1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında YapıKredi Mobil uygulamasını indirerek YapıKredi’de yeni müşteri olanlar için 10 bin TL’ye varan hem faizsiz hem taksitli nakit avans fırsatı da YapıKredi'nin Yeni müşterilerini bekliyor.

QNB Finansbank Kredi Kampanyasına SMS ile Başvuru İmkanı!

QNB Finansbank da geçinmekte ve acil ihtiyaçlarını gidermekte zorlanan vatandaşlar için elini taşın altına koydu.

QNB Finansbank da 50 bin TL’ye kadar acil nakit desteği veriyor. Nakit ihtiyacı olup kredi çekmek isteyen vatandaşlar QNB Finansbank'ın şubesine gitmeye gerek kalmadan kısa mesajla bu kampanyaya katılabilecek. Kısa mesajla 5030’a T.C kimlik numarası ve istenilen kredi tutarını yazanlar Başvuru sonucunu SMS yoluyla alabilecekler.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

QNB Finansbank’tan Yeni Müşterilere Özel Fırsat!

QNB Finansbank %1.39 faiz ile ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. QNB Finansbank’a yeni gelen müşterilerin katılabileceği kampanyada 24 aya varan destek imkanı var.