Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Yapı Kredi ve Şekerbank'tan Son Dakika Müjdesi! 25000 TL Anında Hesapta

Yapı kredi Bankası ve Şekerbank'tan müşterilerine yeni kredi müjdesi geldi! 2021 Ağustos ayında acil nakit ihtiyacı çekenlere anında 25.000 TL kredi tahsis edilecek!

Ekonomi 11.08.2021 - 13:49 11.08.2021 - 13:50 Berkay Keskin

İki bankadan yapılan peş peşe açıklamalarla düşük faizli 25 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç kredisi paketleri hayata geçirildi. Zorlu pandemi sürecinde acil nakit ihtiyacı olanlar da araştırmalara başladı. Yapıkredi ve Şekerbank'tan 25 bin TL düşük faizli ihtiyaç kredilerinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Milyonlarca vatandaşa iki bankadan sevindiren müjde geldi! Acil nakit ihtiyacı olanlar Yapıkredi ve Şekerbank'tan düşük faizli 25000 TL kredi fırsatına başvurabiliyor. 2021 Ağustos ayı itibariyle devam eden koronavirüs pandemisi, artan vaka ve ölüm sayıları ve de devam eden ekonomik olumsuzluklar nedeniyle zorluk yaşayanlara Yapıkredi ile Şekerbank'tan düşük faizli kredi müjdesi geldi! Yapıkredi ve Şekerbank müşterileri, başvuru yaparak anında 25000 TL'yi vadesiz hesaplarında görebilecekler. Peki faiz oranı kaç? Geri ödemesiz erteleme mümkün mü? Yapıkredi - Şekerbank 25000 TL kredi fırsatının tüm detayları.

Son dönemde yaşanan ekonomik zorluklar vatandaşı bankalardan kredi çekmeye yönlendirirken iki büyük banka; Yapıkredi ve Şekerbank elini taşın altına koyarak yeni kredi paketlerini duyurdu. Devam eden tatil sezonu, acil ekonomik ihtiyaçlar vb. derken kredi araştırmaları yapan vatandaşlara bu iki bankadan müjde gibi haber geldi! Düşük faiz oranlarıyla kredi kullanarak borçlarını ödemek isteyenler Yapıkredi ve ŞEkerbank düşük faizli kredi paketlerinden yararlanabilecek! 

Yapı Kredi'den 25000 TL'ye Kadar Düşük Faizli Kredi

Türkiye'nin önde gelen özel sektör bankaları arasında gelen Yapıkredi, pandemi koşullarında da vatandaşı yalnız bırakmıyor. Taşını elin altına sokan Yapıkredi, şimdi de 25.000 TL üst limitli destek kredilerini duyurdu. Yüzde 1.39'dan başlayan faiz oranlarıyla vatandaşa destek sağlayan Yapıkredi bankası, 25.000 TL'ye kadar anında kredi veriyor. Başvurular, Yapıkredi Mobil ve İnternet bankacılığı üzerinden alınabiliyor. Ayrıca Yapıkredi banka şubelerine giderek 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Yapıkredi 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasında geri ödemesiz dönem ve erteleme imkanı bulunmuyor.

Şekerbank'tan 25000 TL Kredi Fırsatı

Yapıkredi'den sonra bir açıklama da Şekerbank'tan geldi! Şekerbank'ta yaptığı duyuru ile 25000 TL'ye kadar ihtiyaç kredilerini yüzde 1,59'dan başlayan faiz oranlarıyla tahsis edeceğini duyurdu. Halen devam eden yaz sezonu için tatil yapmayanlar, yahut tatilini yapıp borçlarını ödemede zorlananlar ile herhangi bir sebepten ötürü acil nakit ihtiyacı içinde olanlar da Şekerbank mobil veya internet bankacılığı üzerinden yahut bizzat Şekerbank şubelerine uğrayarak kredi başvurusunda bulunabilecekler. Ağustos ayı sonuna kadar alınacak başvurular ile birlikte kredi başvurusu onaylananların banka hesaplarına anında 25000 TL nakit ödeme gerçekleştirilecek. Geri ödeme konusunda da esnek planlı ve düşük faizli modeller sunulacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@