Acil Nakit İhtiyacına Bankalardan Kaçırılmayacak Teklif Geldi! Üstelik 12 Ay Geri Ödemesiz Olarak Hesaba Yatacak!

Zor durumda olanlar, nakite sıkışanlar için bankalar elini taşın altına koydu. Garanti BBVA, İş Bankası ve TEB ile düşük faizli kredi ödemesi yapılacak. Üstelik acil olarak nakite sıkışanlar ile uzun bir dönem ödeme yapamayacaklar için 12 ay geri ödemesiz olarak hesaba yatırılacaktır. Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem sonrasında bu bölgede yaşayarak zor durumda olan ailelere bankalardan özel kredi sunulacak. Yeni kredi paketleri için üç banka şimdiden kampanyalarının duyurdu. 

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..

50 Bin TL 1 Yıl Ön Ödemesiz Kredi Başvurusu

Deprem bölgesindeki vatandaşlara destek olabilmek için bankalar tüm hayatını kaybedenler için tüm borçlar silindi. Depremzedeler için duyurulan düşük faizli kredi paketleri nakit ihtiyacının olduğu dönemde ilaç gibi geldi. 

Depremzedelere ödenecek 50 bin TL için başvurular alınıyor. Yapılacak bu ödeme için 36 ay taksit fırsatı sunuluyor. Bu kredi desteği 1 yıl boyunca ödeme yapılmasına gerek kalmadan kişiye sunulacak. Bankaların belirlediği ortak faiz oranı 0.89 olarak belirlendi. 

KOBİ’ye Özel 36 Ay Vadeli Kredi Desteği Verilecek!

Kredi başvurusu yapmak isteyenler sadece kimlik kartını kullanarak başvuru yapabilir. Yalnızca şahıslara değil KOBİ’lere de destek sunuluyor. Deprem bölgesinde iş yerini kaybedenler için yeni bir umut oluşturuyor. Kredi paketleri KOBİ’ler için 36 ay vadeli ve 1 yıl ötelemeli olarak şekilde belirlendi. 

Bu destek kamu bankaları tarafından da sunuluyor. 36 ay vadeli düşük faizli ve 6 ay geri ödemesiz olarak alınabiliyor.