Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasıyla gündemde. 20 bin TL krediyi %1'den düşük bir faiz oranı ile çekeceksiniz. Acil nakit lazım diyorsanız bu kampanyayı değerlendirmemek için bir nedeniniz yok.

Nakite sıkışanlar ve bir an önce kredi çekme ihtiyacı duyanlar için bankadan güzel bir haber geldi. Denizbank, başlattığı kampanya ile birlikte dikkatleri üzerine çekiyor. Bankadan gelen haber doğrultusunda merak edilenleri aktaracağız. Denizbank üzerinden nasıl kredi çekilir? Denizbank yüzde kaç faiz oranıyla kredi veriyor?

Bankadan 0,99 Faiz Oranıyla Kredi!

Denizbank'tan gelen açıklamayla birlikte 0,99 faiz oranı ile kredi verileceği öğrenildi. Öyle ki bu fırsatı değerlendirirseniz sizler de kısa süre içerisinde kredinizi hesabınızda görebilirsiniz. Yapılan başvurulara da anlık olarak dönüş sağlanıyor. Müşteriler, bankanın sunduğu avantajları en iyi şekilde değerlendirmek istemekte.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

20 bin TL Kredi Gelir Şartı Var mı?

20 bin TL'lik 0,99 faizli kredide gelir şartı aranıp aranmadığı sorulmakta. Üstelik bu şartla birlikte detaylar da aktarılıyor. Mobil uygulama, dijital bankacılık veya banka şubesine giderek krediden faydalanıp faydalanamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Gelir şartı sunulduğu durumlarda bankanızdaki faaliyetlerle birlikte düzenli gelir elde ettiğinize dair belge de istenebilir.