SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler ve kamu da çalışan vatandaşları yakından ilgilendiren bir haberimiz var. Bu anlamda gelir belgesiz şartsız 26.000 TL alabilirsiniz. Başvurular ise başladı.

Hesabınıza 26.000 TL yatıyor ve bununla ilgili haberler gelmeye devam ediyor. İçinde bulunduğumuz son zamanlarda oldukça dar bir ekonomik durum ile karşı karşıya kaldık. Bu anlamda başta emekliler olmak üzere herkesin nakit ihtiyacı tavan yaptı. Acil nakit ihtiyacı tespit edilen emekli ve kamuda çalışan vatandaşlar, bankaları çok süratli bir şekilde müracaatlarını gerçekleştirerek yüksek limitli tüketici kredileri ile borç kapamak kredileri kullanabildikleri gibi aynı şekilde 26.000 TL'ye varan gelir belgesiz olarak da verdiği  kredi onayı alabilecektir. Emekli vatandaşlar yönünden başlatılan bu kampanya bağlamında emekli maaşlarını kamu bankalarından ya da özel bankalardan emeklilerin kredi müracaat yöntemlerini kullanarak 26.000 TL'ye varan ve kendilerini özel verilebilecek olan düşük faizli kredilere müracaat işlemlerini yapmaları mümkündür. Bankalar üzerinden 26.000 TL'ye varan tüketici kredisi müracaat işlemlerinde bulunacak olan vatandaşlar, 3 sene vade alternatifi ile süratli bir şekilde ödeme tablosu oluşturacak ve aynı vakitte uzun vadelerde almış oldukları tüketici kredisinin geri ödemesini yapabilecektir.

Emekli ve kamuda çalışan vatandaşlar 26.000 TL Alma Müracaat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Halkbank bağlamında ve bu bankadan emekli maaşlarını alan emekliler ve maaş hesabı olan kişiler Halkbank mobil programını erişim sağlayabilir ve Halkbank mobil programı üzerinden gerçekleştirecekleri giriş ardından 7 gün 24 saat süresince istedikleri vakit dilimi içinde nakit kredi müracaat işlemlerini yapılabilir. Acil ihtiyaçların olması durumunda banka üzerinden kredi kullanacak vatandaşlar, nakit kredilerinin 2 dakika içinde kullanabilir.

Halkbank şubelerinden Halkbank resmi internet sitesinde niçin Halkbank'ın müşteri hizmetleri numarası üzerinden kampanya ayrıntıları ile alakalı veriler alınabilir ve müracaat işlemleri buralardan da yapılabilir.

Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı! Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı!

Halkbank gibi başka kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve  Vakıfbank üzerinden de aynı şekilde emekli maaşlarının alınması halinde banka şubelerine gitmeye dahi lüzum olmadan mobil programları kullanılması amacıyla kişilerin istedikleri vakit müracaat işlemlerini gerçekleştirerek 26 bin TL’lik ödeme almaları mümkündür.

Bu anlamda Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kamu bankaları ile PTT'den emekli maaşını alan kişilerin, mobil bankacılık programları sitelerine erişim sağlayarak kredi müracaat işlemlerini gerçekleştirmeleri ve yalnızca 2 ile 3 dakika içinde istedikleri 26000 TL'lik krediyi kullanmaları mümkündür.