Emekli olan vatandaşlara 80.000 TL ödeme yapılacağı açıklandı. O iki banka elini taşın altına koydu. T.C kimlik numarası son hanesine göre ödeme gerçekleşecek. İşte ödeme detayları ve koşulları…

İki bankadan açıklama yapıldı. Ziraat Bankası ve PTT Bank müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. 80.000 TL'ye kadar nakit kredi desteği oluşturuluyor. Peki, kredi başvurusu için hangi koşullar aranıyor? Bankadan aranan tek koşul açıklandı… PTT ve Ziraat Bankası harekete geçti. Emekli olan vatandaşlara 80.000 TL'ye kadar kredi fırsatı oluşturuldu. Maaşını PTT veya Ziraat Bankası'ndan alıyor olmak ise tek koşul olarak belirtildi. Maaş müşterisi olan vatandaşlar 80.000 TL finansman desteğini anında alacaklar.

PTT Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT'den Aktif Bank işbirliği ile kredi kampanyası oluşturuldu. Banka müşterisi olanlara ihtiyaç kredisi sağlanıyor. Başvuru işlemleri ise PTT üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra SMS kampanyası ile de kredi alabilirsiniz. PTT yazın boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazın 5030'a göndermeniz halinde onaylanan krediniz hesabınıza hızlı bir şekilde aktarılmaktadır. Krediden yararlanabilmeniz için yalnızca bankanın maaş müşterisi olmanız yeterli.

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası Detayları

SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor

Ziraat Bankası'ndan kredi kampanyasına ilişkin detaylar açıklandı. Emeklilerin maaş bankası olması halinde Ziraat Bankası'ndan 80.000 TL kampanyası devam ediyor. Ziraat Bankası'ndan müşterilere özel kampanyalar mobil bankacılık, Ziraat Bankası internet sitesi, ATM'ler veya şubeler aracılığıyla alınabiliyor. Hem PTT hem de Ziraat Bankası emekli müşterilerine özel kampanyalarla emeklilerinin mali yükünü hafifletiyorlar. Geri ödeme kolaylığı sağlayan bankalar ekonomik özgürlüklerini elde etmek isteyen emekliye maaş müşterisi olmaları halinde 80 bin TL'ye kadar finansman sağlıyor.