Acil Para İhtiyacınız Varsa, 20 bin TL Ziraat Bankası'nda Hazır Kampanyası Başladı

Acil para ihtiyacı olan kişiler, bankalardan kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Özellikle kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, müşterilerine ve müşterisi olmayan kişiler uygun

Ekonomi 06.06.2021 - 15:33 06.06.2021 - 15:35 Berkay Keskin

Acil para ihtiyacı olan kişiler, bankalardan kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Özellikle kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, müşterilerine ve müşterisi olmayan kişiler uygun faizlerle acil kredi desteği veriyor. Tam kapanma sonrasında verilecek olan bu kredi kampanyası ile birlikte, Kurban Bayramına kadar bu kredi kampanyasına katılarak hemen kredinizi alabileceksiniz. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyurulan bu kredi kampanyası ile birlikte, 20 bin TL kredi, nasıl alınır haberimizde okuyabilirsiniz. 

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, düşük faizlerle müşterilerine hızlı kredi imkanı veriyor. Özellikle pandemi dönemi sonrasında kredi almak isteyenlere banka hızlı ve anında sonuç veriyor. Kredi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeli olarak ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme alarak bu kredileri kullanabilirler. Kredi sonucuna göre banka sizlere faiz oranı da uygulayacaktır. 

Ziraat Bankası 20 bin TL Kredi Dağıtıyor

Ziraat Bankası bu kredi kampanyası ile birlikte herkese kredi imkanı sağlıyor. Sizinde acil nakit ihtiyacınız varsa, Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç destek kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 20 bin TL kredi onayı verdiği müşterilerine ayrıca kendi bankasının kredi kartını da ücretsiz olarak verecek.

Kredi Başvurusu nasıl yapılıyor?

Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve acil para ihtiyacınız varsa kredi başvurusu için bankanın resmi internet sayfasına girebilirsiniz. Kredi başvurusunu bu şekilde yaparsanız, hemen sizlere sonuç gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, kredilerini ne kadar olduğunu da başvuru sonrasında göreceklerdir. 20 bin TL onay alırsanız, bu krediyi kullanmak için en yakın Ziraat bankası şubesine gidebilirsiniz.

Kredi başvurusu için bir diğer yöntem ise banka şubeleri. Banka şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile giderek Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka üzerinden yapılan kredi başvurularında onay alırsanız, kredinizi hemen kullanacaksınız. krediler genellikle bankanın şube onayında verilmektedir. 

Online Kredi İmkanı Var

Ziraat bankası üzerinden hesabı olan kişiler, kredi almak istiyorsa kredilerini anında kullanabilecekleri internet bankacılığı var. Bu bankada hesabı olanlar internet şifresi alarak, Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak 20 bin TL için başvuruda bulunabilirler. Bu kredi kampanyasında onay alırsanız, krediniz hesabınıza yatar. Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankalarının da bu kredi kampanyasını başlatacağı söylenmektedir. 

Emeklilere Özel Kredi

Emekli olan kişiler için Ziraat Bankası ayrı bir kredi kampanyası yapıyor. Emekli olan kişiler, emekli maaşlarını Ziraat Bankası'na taşırsa, bu banka o kişilere daha yüksek limitlerde onay veriyor. Kredi sonucu uygun değilse, banka kişilere, emekli maaşlarını taşımaları durumunda da kredi verecek. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almayanlarda maaş taşıması yaparak, ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Kredi sonucuna göre, anında işlem yapılabilmektedir. 36 ay vadeli kredilerde ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli yapacaklardır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@