Acil para isteyenlere, Denizbank ve Akbank tarafından 100000 TL ödeme verilecek! 3 Ay Ertelemeli kredi!

Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu! Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu!

Acil para isteyenlere uygun faizlerle kredi verecek olan Akbank ve Denizbank üzerinden hemen işlem yapabilecek ve bu kredileri hesaplara atabileceksiniz. 100 bin TL kredi ödemesi alacak olan kişilere banka 3 ay ertelemeli olarak kredi işlemleri yapacak ve bu işlemler dahilinde kredileri hesaplarına atarak hemen aynı gün içinde ödeme kolaylığı sağlayacaktır.

Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada, nakit kredi kullanmak isteyenlere banka kredi notu uygun olması durumunda onay verilir. Bunun için 18 yaşından büyük olan herkes, başvurusunu yaparak bu bankalardan kredi alabilmektedirler. Akbank ve Denizbank yaptığı bu kampanyalarda, özellikle banka müşterisi olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor. 

AKBANK KREDİ

Akbank kredi başvurusu SMS ile hemen yapılıyor. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişilere, 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılıyor. Nakit ihtiyacı olması durumunda Akbank, uygun faizlerle kredi ödemesi almanız için sizlere uzun vadelerde kredi veriyor. SMS ile başvuru yapmak için KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve bu kredileri hesaplara atmış olacaksınız. 

DENİZBANK KREDİ

Denizbank 100000 TL kredi için başvuru yapacak olan kişilere, 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacaktır. Kredi notuna göre faiz oranlarından faydalanacağınız bu kampanyalarda SMS atarak cebimde kredi kampanyasına katılabilirsiniz. SMS ile kredi alacak kişiler, KREDİM TC KİMLİK Doğum Tarihi yazarak (GG.AA.YY) 3280 numarasına mesaj olarak atabilmektedirler. Denizbank kredi başvurusu yaptığınız zaman sizlere uygun faizlerle kredi ödenmektedir.