Acil Para isteyenlere duyuru! TC kimlik numaranızdan 10.000 TL ödeme oldu! 

Acil Para isteyenlere duyuru! TC kimlik numaranızdan 10.000 TL ödeme oldu! Tc kimlik numaramız üzerinden sizlerde 10000 TL’ye kadar ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmeden, Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden veya cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Acil Para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada Akbank, ihtiyaç kredisi olarak 10000 TL krediyi gelir belgesiz olarak sizlere verecek. Akbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, TC kimlik numaranız üzerinden 10000 TL’ye kadar ödeme alabilirsiniz.

Akbank kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranlarıyla birlikte verilirken, ilk taksit ödemeniz de 90 gün erteleme yapabileceğiniz bir kampanyada hazırlandı.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, başvurusunu gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman kredi işlemlerini SMS ile yapacağını söyleyebiliriz.

29 Mayıs sabahı altın piyasası patlayacak! Uzman isim seçim sonrasını konuştu 29 Mayıs sabahı altın piyasası patlayacak! Uzman isim seçim sonrasını konuştu

Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak gönderirseniz cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. Cebimde kredi kampanyasına katılan ve onay alan tüm vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabilmektedirler.