Acun Ilıcalı eski eşi Zeynep Yılmaz'dan yürek hoplatan paylaşım geldi. Güzelliğiyle büyüleyen Zeynep Yılmaz, son yaptığı pozla Sen Neymişsin be Zeynep, Şeyma Subaşı bunu kıskandı yorumlarını beraberinde getirdi.

Acun Ilıcalı eski eşi Zeynep Yılmaz'dan yürek hoplatan paylaşım geldi. Güzelliğiyle büyüleyen Zeynep Yılmaz, son yaptığı pozla Sen Neymişsin be Zeynep, Şeyma Subaşı bunu kıskandı yorumlarını beraberinde getirdi.Zeynep Yılmaz güzelliğiyle büyüledi!Acun Ilıcalı'nın ikinci eşi ve iki çocuğunun annesi Zeynep Yılmaz, instagram'ı salladı. Son paylaştığı pozla yürekleri ağza getiren Zeynep Yılmaz'a beğeni ve yorum yağdı. Şeyma Subaşı bile bunu kıskanır yorumlarıyla beraber, güzel kadına beğeni yağdı. Her zaman mütavaziliği ve alçakgönüllüğüyle büyüleyen Zeynep Yılmaz, tüm yaşanan olaylarda sessizliği korumuş ve çok sevilmişti.İşte Zeynep Yılmaz'ın o pozu!

Zeynep Yılmaz kimdir?

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


1976 doğumlu Zeynep Yılmaz, 1983 yılında Acun ılıcalı ile tanıştı. 10 yıllık birlikteliği 2003 yılında evliliğe sürdüren Yılmaz, Marmara Üniversite işletme fakültesi mezunudur.Zeynep Yılmaz'ın Acun Ilıcalı'dan Leyla ve Yasaemin adlı iki kızı vardır.