TV8'in sahibi ve çok sayıda başarılı televizyon programının öncüsü olan Acun Ilıcalı, dijital platformu olan Exxen'e projeler eklemeye devam ediyor. Yurt dışında benzerleri olan ve ülkemizde de para ile her ay abonelik satın alan insanların kullandığı di

Şafak Çak Kimdir? Konuşanlar Şafak Serveti Ne Kadar? Şafak Çak Kimdir? Konuşanlar Şafak Serveti Ne Kadar?
TV8'in sahibi ve çok sayıda başarılı televizyon programının öncüsü olan Acun Ilıcalı, dijital platformu olan Exxen'e projeler eklemeye devam ediyor. Yurt dışında benzerleri olan ve ülkemizde de para ile her ay abonelik satın alan insanların kullandığı dijital platformlar var. En çok bilineni ve en çok talep gören dijital platform ise Netflix. Netflix'e baktığımızda pek çok başarılı dizi, program ve filmleri kütüphanesinde abonelerine sunuyor. Normal olan yapımların yanı sıra sadece Netflix'e özel olan yapımları ile de fazlasıyla dikkat çekiyor. Türkiye'de televizyon sektörünün öncü isimlerinden olan ve yaptığı işte başarılı olan Acun Ilıcalı, bu konuda çalışmalara başladı. Acun Ilıcalı yeni projesini geçtiğimiz aylarda çok yakında hizmete geçecek olan dijital platformu olan Exxen'i duyurdu. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platformda çok sayıda başarılı yapım yer alacak. Bunun yanında geçmişte sevilen ancak günümüzde yayınlanmayan dizilerin de yenileri yayınlanacak. Bunlardan ilk sırada geleni ise Sihirli Annem dizisidir. Buna ek olarak Youtube'da bulunan başarılı isimleri bünyesine alan Acun Ilıcalı, başarılı bir işe imza atıyor. Exxen'de çok sayıda başarılı isim yer alacak. Exxen'in ne zaman kullanıma açılacağı merak konusu oldu. Exxen'in başlangıç tarihinin yanında Exxen abonelik ücretinin de ne kadar olacağı merak edilenler arasında yerini aldı. Peki, Exxen ne zaman yayın hayatına başlayacak ? Exxen ne zaman açılacak ? Exxen'de hangi diziler olacak ?

1 Ocak 2021 itibariyle seyircisiyle buluşacak olan Exxen platformunda yer alacak projeler resmi olarak açıklandı. Projelerin açıklanması ile beklenti daha da arttı. Heyecanla başlaması beklenen platform Exxen, çok yakında başlıyor.

Exxen'de hangi yapımlar yer alacak ?

1) Öğrenci Evi


Dört öğrencinin öğrencilik hayatında aynı evi paylaşmasını anlatan dizi de dolu dizgin gençlik hayatı anlatılacak.


2) Gibi


Son dönemlerin en sevilen isimlerinden olan Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, komik skeçlerden oluşan Gibi, merakla beklenen yapımlardan. İzlerken gülme krizine gireceğimiz Gibi dizisi çok yakında Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç sunumu ile Exxen dijital platformunda yer alacak.


3) Akıl Oyunları


Kıvanç ve Burak ikilisi yaptıkları illüzyonları sergilemek için bilim illüzyon programı ile izleyicisi ile buluşacak.


4) Tolgshow Filtresiz


Ünlü komedyen Tolga Çevik, uzun yılladır televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluştuğu komedi programına Exxen'de devam edecek. Tolga Çevik'in Exxen'de yayınlanacak olan programının adı ise Tolgshow Filtresiz olacak.


5) Sihirli Annem


En merakla beklenen yapımlardan biri ise Sihirli Annem'dir. 2000'li yılların başında gösterime giren ve yayınlandığı zaman olsun günümüz olsun inanılmaz yoğun bir izleyici kitlesi olan Sihirli Annem dizisi yeniden çekilmeye başlandı. Günümüze uyarlanan ve başarılı oyuncularıyla yenisi çekilen Sihirli Annem'de Exxen'de olacak.


6) Garaj


Araba severlere hitap eden bir program da Exxen'den geliyor. Garaj adındaki programda Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak, lüks arabalar hakkında konuşacak. Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak çok sayıda lüks arabayı sizler için inceleyecek.


7) Kirli Çamaşırlar


Başarılı ve genç isimlerden olan ünlü youtuber Orkun Işıtmak da diğer başarılı ünlü isimler gibi Youtube'da yaptığı platformu Exxen dijital platformunda izleyenler ile buluşturmaya devam edecek. Fenomen isimlerden Orkun Işıtmak, yapacağı program ile gelen konukların gizli olan ve haklarında bilinmeyen sırlarını ortayı dökecek. Orkun Işıtmak sunuculuğunda Kirli Çamaşır adındaki program, Exxen'in en merak edilen projelerinden biri olarak yerini aldı.


8) Şeref Bey


Başarılı oyuncu kadrosu ile büyük bir heyecan ile beklenen Şeref Bey adlı dizi de Exxen'de yayınlanmaya başlayacak. Şeref Bey dizisinde; Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ecem Uzun, Serhat Kılıç, Devrim Yakut, Erdem Kaynarca ve Barış Yıldız gibi başarılı isimler yer alacak. Şeref Bey dizisi heyecanla bekleniyor.


9) Zeynep Bastık ve Konukları


Son dönemlerde yıldızı parlayan başarılı ve genç yetenek olan Zeynep Bastık, Youtube'da yaptığı formata artık Exxen dijital platformunda devam edecek. Zeynep Bastık, her bölümde alacağı birbirinden farklı konuları ile Exxen'in müzik kısmını üstlenecek. Zeynep Bastık bir yandan şarkı söylerken bir yandan da izleyenleri eğlendirecek. Bakalım, Zeynep Bastık ve Konukları adlı programa hangi ünlü isimler konuk olacak.


10) @Enes Arıkan


Başarılı oyuncu Enes Arıkan'da kendi adı olan bir program ile Exxen'de yer alacak olan isimlerden biri. Enes Arıkan, @EnesArıkan adında bir komedi programı sunacak.


11) Konuşanlar


Hasan Can Kaya'nın sunumuyla Konuşanlar, Exxen'de yayınlanmaya devam edecek. Youtube'da milyonlarca izlenmeye ulaşan Hasan Can Kaya'da Exxen'de olacak.