TV8 ve Exxen'in sahibi medya patronu Acun eski eşi Şeyma Subaşı ile ilgili olarak kavga ettiği haberlerine açtı ağzını!

Medya patronu Acun Ilıcalı eski eşi Şeyma Subaşı ile kavga ettiği haberlerine açtı ağzını yumdu gözünü! 

Fenomen yarışmaları ve şeytan tüyü ile Türk halkının sevgilisi olan medya patronu Acun Ilıcalı eski eşi Şeyma Subaşı ile Bodrum'da herkesin içinde kavga ettiği iddiaları ortaya atılmıştı.

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz günlerde Bodrum'un ünlülerin mekanı Maça Kızı'nda herkesin içinde kavga ettiği iddia edilmişti.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti Bodrum Maça Kızı'nda geçtiğimiz günlerde buluşmuştu. İkiliyi fotoğraflayanlar Insatgram magazin dedikodu sayfalarına bu fotoğrafı servis etmiş ve Acun ile Şeyma'nın herkesin içinde tartıştığını söylemişti.

Fotoğraflarda Şeyam Subaşı'nın Acun'a bağırıyor gibi görüldüğü kareler mevcuttu. 

BU fotoğraflar basında "Şeyma Subaşı sinirli bir şekilde Acun'a bağırınca Ilıcalı mekannı terk etti" şeklinde yer almıştı. 

"BİR DELİ...."

62d3bf51e4bfdd0df87e9a1b

Acun Ilıcalı konuyla ilgili olarak açıklama yaptı!

Acun Ilıcalı'ya katıldığı etkinlikte bir muhabir "Şeyma Hanım ile görüntünüz basına yansıdı. Kızınız Melisa için tartıştığınız kavga ettiğiniz söylendi!" sorusu yöneltii. Bunun üzerine Ilıcalı şu yanıtı verdi;

"Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış hikayesi. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf, fotoğraftan da çıkan bir hikaye. Böyle hikayeler tabii ki normal. Popülarite maalesef bu tip hikayeleri de beraberinde getiriyor. Tartışma çok yapımda olan bir şey de değil.

Ne tartıştım ne de gerilim yaşadım. Şeyma heyecanlı heyecanlı bir şey anlatıyordu. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet ettik. Zaten orada beş dakika görüştük

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

"Şeyma ile hiçbir problemim yok. Kendisi çocuğumun annesi. Onun her zaman mutlu olmasını isterim"