Sosyal medyada büyük Exxen boykotu başladı. Galatasaray taraftarları Exxen'i engelliyor. Fanatik Fenerbahçeli Acun'un Arda Turan belgeselinin amacı ortaya çıktı! Exxen gelen tepkiler üzerine Arda Turan paylaşımını geri çekti. Taraftarla ise hala tepki gösteriyor. Acun Ilıcalı bu sene tepkiler nedeniyle zor günler geçiriyor. Bu sene Survivor artık ilk 10'a girmekte dahi zorlanıyor. İşte detaylar!

Exxen'de yayınlanan Arda Turan belgeseli Fenerbahçe'li Acun Ilıcalı'nın sonu getirebilir. Galatasaray taraftar büyük bir boykota başladı. Exxen, Arda Turan belgeseli paylaşımını tepkiler sonrası kaldırdı. Ancak sosyal medyada Exxen'im sosyla medaya hesaplarını engelleme hareketi başladı.

Acun Ilıcalı, Galatasaray - Fenerbahçe derbisi öncesi Arda Turan belgeselini yayına soktu. Galatasaray taraftarını böyle küçük oyunlarla manipüle etmeye çalışan fanatik Fenerli Acuna ve Arda Turan'a büyük tepki var.

MESUT ÖZİL'İ ACUN GETİRMİŞTİ!

Fenerbahçe'nin Mesut Özil'i transferinde de büyük payı olan milyarder Acun'un bu programı Galatasaray taraftarını ayağa kaldırdı. Acun Ilıcalı, hem programı derbiden bir kaç gün önce yayınlaması hem de Arda Turan'ı seçmesi ile büyük tepki aldı.

TARAFTARLAR EXXEN'İ ENGELLİYOR!

Galatasaraylı taraftarlar Exxen'in sosyal medya hesaplarını engelleme hareketi başladı. Exxen'i alana taraftarlar ise bu olay sonrası iptal kampanyasına başladı.

EXXEN PAYLAŞIMI GERİ ÇEKTİ!

Gelen tepkiler üzerine Acun'un dijital film izleme platformu Exxen, paylaşımı geri çekti. Taraftarlar Acun'un Exxen'i ni izleyerek mide bulandırıcı oyunlar yapan fanatik Fenerli Acun'a yani Fenerbahçe'ye para gitmesini engellemeye ve taraftara saygı duyulması mesajını vermeye kararlı görünüyor.

SURVİVOR İLK 10'A BİLE GİREMEMİŞTİ!Twitter'da #Tv8boykot #exxenboykot hastagleri büyük tepkilerle devam ediyor.