Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2022 All-Star’dan kısa bir süre önce elenen Berna Keklikler, Survivor’ın kurgusunu Twitter hesabında ifşa edince ortalık karıştı.

Survivor 2022 hayli olaylı başladı ve bir o kadar da olaylı devam ediyor. Adeta Acun Ilıcalı’nın göz bebeği olan Survivor, 2022 yılında All-Star formatıyla 15 Ocak 2022 tarihin izleyici karşısına çıkmaya başladı. Daha önceki sezonlarda yarışmış ve yarışmaya damgasını vurmuş yarışmacıların parkurlarda ter döktüğü yarışmanın ana kadrosu açıklanır açıklanmaz herkeste büyük bir heyecan beklenti yaratmıştı. Kavganın, kaosun ve entrikanın eksik olmayacağı, haliyle reytinglerin de bol olacağı düşünülen Survivor 2022 All-Star, ilk bölümlerde reytinglere damgasını vursa da, her geçen bölüm reytingler adım adım düşmeye başladı.

Yarışma öncesinde Nisa Bölükbaşı ile Ogeday Girişken, yarışma içinde de Sude Burcu ile Mert Öcal’ın aşklarının afişe olması en büyük reyting kaynağı olarak görülüyordu. Ayrıca öyle bir isim vardı ki, sivri dili ve çıkışlarıyla dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyordu. Ancak olmadı. O isim Berna Keklikler’den başkası değil. İlk olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan göz6 adlı programa katılan ve bu yarışmada son 2’ye kalarak Survivor’a katılma hakkı elde eden Berna Keklikler, göz6 sonrası hemen ilk Survivor’ın katılmıştı. O dönem adeta gündeme damgasını vurmuş, adada kavga etmediği kimse kalmamıştı. Haliyle Survivor 2022 All-Star için de beklenti çok yüksekti.

ACUN ILICALI NE UMDU NE BULDU

Survivor 2022 All-Star’ın başlarında da aslında kavgacı kimliğini konuşturdu Berna Keklikler. Yarışmanın daha ilk haftası dolmadan, 3 takım arkadaşıyla birden kavga ederek takım arkadaşlarına zor günler yaşatacağını düşündürmüştü izleyiciye. Ancak öyle olmadı. Performansı da beklenenin altında kalan Berna Keklikler bu kez Evrim Keklik’le yakın arkadaş oldu. Ancak bu iki sivri kadının dostluklar çok kısa sürdü ve çok kötü bitti. Son olarak da adada kavga eden ve daha önce gizli saklı konuştukları ne varsa her şeyi, herkesin önünde ortaya döken eski kankalar kozlarını ada konseyin paylaşmıştı. Bu ada konseyinde de Evrim Keklik, Berna Keklikler’i potaya davet etmiş, Keklikler kabul etmemişti ama mavi takım, Berna Keklikler’i performansı nedeniyle potaya sokmuştu. Evrim Keklik ve Berna Keklikler potada karşı karşıya gelmiş ve Berna Keklikler adaya veda eden taraf olmuştu.

TWITTER’DA AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Elendikten sonra uzunca bir süre sessizliğini koruyan Berna Keklikler, önceki akşam yayınlanan ada konseyinde Evrim Keklikler’in kendisi için kullandığı ‘Berna’yı da ben eledim’ sözleri sonrası sinirlerine hakim olamadı ve Twitter’da açtı ağzını yumdu gözünü. Evrim Keklikler’e verip veriştiren Berna Keklikler hızını alamayınca, Survivor’daki eleme kurgusunu ifşa etti ve sosyal medyada adeta yıkıldı. Berna Keklikler’in bu ifşasına, Acun Ilıcalı’nın vereceği tepki herkes tarafından merak konusu oldu. İşte Berna Keklikler’in olay yaratan yaratan o paylaşımları;

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest