Acun Ilıcalı şok gelişmeyi duyurdu! Survivor 2021'de Ayşe ve Aleyna krizinde yeni perde biri yarışmadan çekilecek

Survivor 2021 Ayşe ve Aleyna'nın aileleri arasında yaşanan kriz mahkemelik olmuştu. Survivor 5 Haziran 2021 yeni bölümde Acun Ilıcalı sıcak gelişmeyi duyurdu.

Televizyon 05.06.2021 - 21:05 05.06.2021 - 21:12 Volkan Arık

TV8’de yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında geçtiğimiz haftalarda aile ödülü verilmiş ve ödül sırasında Ayşe Yüksel ile Aleyna Kalaycıoğlu’nun aileleri birbirine girmişti. Her iki tarafta sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini suçlayan açıklamalar yapmaya devam ederken kriz giderek büyüdü. Son olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nun ailesi bir açıklama yaparak bu durumu mahkemeye taşıyacaklarını duyurdu. Acun Ilıcalı ise Survivor 5 Haziran 2021 yeni bölümde ada konseyinde bu durumu gündeme getiriyor. Acun Ilıcalı'nın açıklamasına göre yarışmacılardan birinin Ailesi yarışmaya devam etmesini istemiyor.

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında başlayan Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu yarışmanın ilk günlerinde çok yakın arkadaştı. Ancak iki yarışmacı sonraki dönemlerde aralarında çıkan fikir ayrılığını aşamadı ve yollarını ayırmaya karar verdi. Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında yaşanan bu durum ailelere de sıçrarken Özellikle aile görüşmesi ödülü sonrasında sosyal medyadan yapılan açıklamalarla kriz iyice büyüdü. Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Ayşe Yüksel'in ailesini suçlarken kızı Cansu'ya hakaret edildiği iddiası ile sosyal medyadan bir tweet attı. Ayşe Yüksel'in ailesi ise kesinlikle böyle bir ifade kullanmadıklarını belirtirken sorunu giderek büyüdü ve Olayın yargıya taşınacağı ortaya çıktı.

acun-ilicali-sok-gelismeyi-duyurdu-survivor-2021-ayse-ve-aleynanin-aileleri-arasindaki-krizde-si-1

ACUN ILICALI KONSEYDE SICAK GELİŞMEYİ AÇIKLIYOR

Survivor 2021 yarışmasında dışarı ile iletişimleri olmayan Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu ise aileleri arasında yaşanan bu krizden habersiz. İki yarışmacı adaların birleşmesi ile birlikte yeniden aynı adada yaşamaya başlarken Ayşe, Aleyna ile aynı barakada kalmayı istemedi ve erkeklerle birlikte kalmaya başladı. Ayşe'nin bu davranışı da sosyal medyada tepki çekerken son gelişmelere göre 2 yarışmacıdan birinin Ailesi yarışmada kalmasını istemiyor.

YARIŞMACILARIN HEPSİ ŞOKTA

Acun Ilıcalı konseyde bu gelişmeye açıklarken bütün yarışmacılar şaşkınlığını gizleyemiyor. Yarışmadan çekilmesi istenen yarışmacının ise Ayşe Yüksel olduğu düşünülüyor. Çünkü Ayşe Yüksel’in ailesi haklarında gündeme gelen iddiaları sık sık sosyal medya banyo yalanlamış ve aynı zamanda Acun medya ekibine de bu konuda açıklama yapmaları yönünde çağrıda bulunmuştu. Acun Medya ekibinden ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@