Acun Ilıcalı'dan gelen sosyal medya açıklamasında Survivor yarışmacıları belli oldu. Survivor 2023 için geri sayım başlamıştı. Yarışmada fenomenler ve Tiktokçular da olacak. Üstelik ampute milli takımından bir ismin daha yer alması bekleniyor.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Acun Ilıcalı, uzun zamandır beklenen Survivor 2023 açıklamasıyla adından söz ettirdi. Kendisinin ifadesine göre yarışmada yer alacak isimlerin bir kısmı fenomen. Youtube, Instagram ve Tiktok'tan tanınan bazı isimleri ekranda göreceğiz. Exatlon'da yarışan yarışmacıları Survivor'a taşıyan Acun Ilıcalı, herkesi şaşırttı.

Survivor 2023 Yarışmacıları Kimler?

Survivor 2023'te fenomen olarak yarışacak Alper Rende, Elanur, Chaby, Halil İbrahim Göker, Buse Plan ve Kürşat Juan ile anlaşma sağlandı. Oldukça farklı bir etki yaratacak olan fenomen kadrosu, tüm varlığıyla izleyicilerin dikkatini çekecek. Sosyal medyada adaylara büyük ilgi gösterildi.

Sanatçılar da Yer Alacak!

Survivor 2023 kadrosunda fenomenlerin yanı sıra oyuncu ve sanatçıların da yer alacağı vurgulandı. Listede Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eken, Yusuf Güney, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler ve Cansu Tuman olması izleyicileri heyecanlandırdı. Öte yandan Barış Telli ve Aysu Keskin'i de ekranlarda göreceğiz.