Çağla Altunkaya Acun'u terk etti ve magazin bombasından ise "aşk acısı" çıktı... Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı'nın ayrılık sebebi Şeyma Subaşı'mı? Ayça Çağla Altunkaya aldatıldı mı? soruları başladı.

Ünlülerin ünlüsü Acun Ilıcalı, uzun süredir genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile güzel bir beraberlik yaşıyordu ki en azından "öyle" biliniyordu.

Şeyma Subaşı sonrası iki yıldır Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte olan Ilıcalı sonunda terk edildi ve bu ayrılığın sebebi ise magazine bomba olarak düştü.

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı'nın ayrılık sebebi Şeyma Subaşı'mı? Ayça Çağla Altunkaya  aldatıldı mı?

Şeyma Subaşı'nın mayolu pozları nefes kesti!

TV8'in patronu ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, son aşkı 23 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya tarfından terk edildi. 

En son Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın kızları olan Melisa'nın fotoğrafı paylaşımına kaplli yorum yapması eski kocasını hala radarında ve aklında tuttuğunu göstermişti ki, gelen son haber bu hamlenin ne masum bir detay olduğunu ne de küçük bir olay olarak kaldığını gösterdi.

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı'nın ayrılık sebebi Şeyma Subaşı'mı? Ayça Çağla Altunkaya  aldatıldı mı?

En son Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülen ikili bir daha yan yana görülmezken akıllara da Acun Ilıcalı'nın  katıldığı davetlere neden Çağla Ayça Altunkaya götürmemesi takılıyordu ki altından yaşanan bir aşk acısı çıktı.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

İddialara göre öncelikle Çağla Ayça Altunkaya davetlere "götürülmeyen" değil gitmeyen taraftı. Sonrasında ise Altunkaya'nın eski eş Şeyma Subaşı tacizlerinden ve hamlelerinde uzun süredir rahatsız olduğu iddia edildi.

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı'nın ayrılık sebebi Şeyma Subaşı'mı? Ayça Çağla Altunkaya  aldatıldı mı?Son olarak ise Altunkaya'nın Ilıcalı'nın kızı Zeynep'in mezuniyet törenine davet edilmemesi ile Çağla Ayça Altunkaya son kararını verdi ve ünlü televizyoncu ve Şeyma Subaşı'nın unutamadığı kocası Acun Ilıcalı'dan ayrıldı.