Acun Ilıcalı'nın 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile evlenmek istediği iddia edildi. Sosyal medyaya damgasını vuran yüzük ise büyük ses getirecek. 23 yaşındaki sevgilisi ile görkemli bir düğün yapabilir. Acun sevgilisine evlilik teklifinde bulundu mu sorusu sosyal medyanın gündemi haline geldi.

Kızılcık Şerbeti Oyuncusundan Diziden Ayrıldı İddialarına Yanıt! Seti Birbirine mi Kattı? Kızılcık Şerbeti Oyuncusundan Diziden Ayrıldı İddialarına Yanıt! Seti Birbirine mi Kattı?

Bomba etkisi yaratan iddia sosyal medyada patlak verdi. Geçtiğimiz gün Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde birlikte görüntülenen ikili, oldukça güzel bir kombine sahipti. Verdikleri pozlardan aralarında geçen diyaloğa kadar her şey mükemmel gözüküyordu. Gelen haberlerle birlikte ikilinin yakın zaman sonra evleneceği bilgisi iletildi. Acun Ilıcalı, Ayça Çağla Altunkaya'ya evlenme teklifinde bulundu mu?

Acun Ilıcalı Evlenmek İstiyor!

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya, yaklaşık 2 yıldır birlikteler. O zamandan bu zamana kadar çiftin arasından hiç su sızmadı. Magazin gündeminde de herhangi bir tartışmalarına veya soruna denk gelinmedi. Şimdi ise bu ilişkiyi evlilikle taçlandırmak istedikleri iddia edildi. Acun Ilıcalı'nın evlenmek istediği ve bu nedenle kendisine teklifte bulunduğu belirtiliyor. Ayça Çağla Altunkaya evlenme teklifini kabul etti mi sorusu da sosyal medyada geniş yankı buldu.

acunevlilikkk

Acun'dan Pahalı Evlilik Yüzüğü

Şeyma Subaşı'ndan sonra bir daha evlenmeyen Acun, bir süredir birlikte olduğu sevgilisine pahalı bir yüzük mü aldı? Evlilik yüzüğü olarak kendisine aldığı yüzüğün fiyatı da merak edildi. Ancak söz konusu iddianın henüz doğrulanmamasından ötürü sosyal medyada iddia olarak yerini aldı. Çeşitli magazin sayfaları da evlilik haberi üzerinde güncel paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Instagram ve Twitter, bu haber üzerine bir süre Trendlerde Acun ve Çağla'ya yer verdi. En yakın zamanda Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan bir açıklama gelecektir.