Şeyma Subaşı’nın Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrılıp üzerine bir de Hakan Sabancı’yla yakınlaşınca olanlar oldu devreye Aygün Aydın ve Hakan Sabancı girdi.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yaklaşık 1 yıl süren bu aşk, Guido Senia’nın cimri olması ve Şeyma Subaşı’nın her gittikleri yerde hesap ödemesinden kaynaklı olarak bitmişti. Şeyma Subaşı’nın Gudio Senia sonrası yalnızlığı çok uzun sürmedi ve Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’yle aşk bombasını patlatmıştı. Ancak sonrası daha bomba şeyler yaşanmıştı.  Şeyma Subaşı ve Meedo’sunun tatilden tatile gezdikleri, bol bol para harcadıkları, ultra pahalı hediyelerin havalarda uçuştu aşkları çok uzun süre konuşuldu magazin basınında. Tabi bu ilişki bir takım garip olaylar da yaşadı bunların yanında. Şeyma Subaşı’nın önce evlilik teklifi alması sonra da hamile olduğunu açıklaması bunlardan ilkiydi. Bu açıklamaların hemen ardından Meedo ve Şeyma ayrıldı ancak bu ayrılık kısa sürdü. İlişkilerini yeniden devam eden Şeyma Subaşı be Meedo, ikinci kez ayrıldıklarına bu ilişkisinin bittiğine kesin gözüyle bakılıyordu. Ta ki Şeyma ve Meedo ikinci kez ayrılana kadar. Bu ikinci ayrılık üçüncü kez barış getirdi ama olmadı. Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Meedo’sundan ayrıldığını açıkladı.

Magazin basınında yer alan haberlere göre Meedo, Şeyma Subaşı’yı dedikodusunu yaparken yakaladı. Özür beklerken üzerine bir de Şeyma Subaşı, Meedo’yu terk etti ve apar topar Miami’den İstanbul’a döndü. Sonrasında da başladığı sürekli adı birileriyle anılmaya. Ama onlardan biri var ki iddiaların hemen ardından birlikte görüntülendiler. O isim sosyetik çapkın Hakan Sabancı.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

GÖRÜNTÜLENDİLER

Dila Tarkan’ın düğünü vesilesiyle aynı ortamda buluna Hakan Sabancı ile Şeyma Subaşı’nın yakınlaştığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Zaten bu haberlerin ardından Boğaz’da görüntülendiler. 

Öte yandan Hakan Sabancı’nın Şeyma Subaşı’yı düğünde bir an olsun yalnız bırakmadığı da ortaya çıkmıştı. Tabi sonrasında Hakan Sabancı’nın başının belası haline gelen Aygün Aydın da durmadı ve bombayı patlattı. Öte yandan Şeyma Subaşı hakkında şoke eden bir Acun Ilıcalı detayı da ortaya çıktı. Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl’ın, Acun Ilıcalı’nın kanalında sunuculuğa başlaması çok tartışılmıştı. Üzerine bir de Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile olan samimiyeti çok eleştirmişti. Ancak Şeyma Subaşı’nın aylar önce Acun Ilıcalı, ablası Kübra Açıl ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın fotoğrafını beğendiği ortaya çıktı.