Acun Ilıcalı'dan TV8'e Kavga Çıkartan Transfer!

TV8'in patronu Acun Ilıcalı'dan kavga çıkartacak sabah programı transferi!

Televizyon 01.06.2021 - 13:24 01.06.2021 - 13:34 Ece Sahan

Acun Ilıcalı'dan TV8'e yeni sezonda yeni programlar! Exxen sonrası TV8'e ağırlık vermeyi bırakan Acun'dan sürpriz transferler geldi!

Exxen sonrası TV8'e ilgisini azaltan Acun, yeni sezonda TV8'deki açığı kapatmaya kararlı! Acun Ilıcalı yeni sezon için yeni programlar ve yeni isimleri kanalına transfer etmeye hazırlanıyor!

Ekranlarda yeni sezon tartışmaları tam  gaz sürüyor! Son olarak Seda Sayan'ın Alişan ve Demet Akalın yerine Star Tv'ye trasnfer olup sabah programı yapacak olması Demet Akalın tarafından büyük bir tepki ile karşılanmış ikili arasında sosyal medyadan atışmalar başlamıştı.

Seda Sayan ben kimsenin ekmeği ile oynamadım derken, Demet Akalın ise Seda Sayan'ı yalanladı ve bana program yapmayacağını söylemiştin dedi. Tüm bu tartışmaların üzerine yapım şirketi bir açıklama yayınladı ve Demet Akalın ve Alişan ile sözleşmelerinin bittiğini Seda Sayan ile yeni bir programa başlaaycaklarını açıkladı.

Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Karar!

Demet Akalın ve Alişan'ı süpriz isim transfer etti. İddiaya göre Acun Ilıcalı, Tv8 sabah kuşağına Alişan ve Demet Akalın'ı aldı. 

Alişan ve Demet Akalın'ın programı varlık gösterememiş ve hatta konuk kimseyi bulamadıklarını aradıkları ünlü isimler bahanelerle kendilerini geçiştirdiklerini anlatmışlardı.

Acun Ilıcalı'nın bu transferi yapması durumunda konuk bulamamakta sıkıntı çekmeyecekleri aşikar olan ikilinin yeni kanalının TV8 olduğuna dair net açıklama yapılmadı ancak iddialar bu yönde. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@