Acun Ilıcalı'ya hakaretler yağdıran Erkan Petekkaya geri vites yaptı! Sosyal medyadan "hatalıyım kusura bakmayın" mesajı

Kerimcan Durmaz'ın TV8’de ödül almasına sinirlenerek sosyal medyadan Acun Ilıcalı'ya hakaret yağdıran Erkan Petekkaya özür diledi.

Magazin 05.06.2021 - 16:02 05.06.2021 - 16:08 Volkan Arık

Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karakteriyle adından çok söz ettiren Erkan Petekkaya dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan ödül töreninde Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına ateş püskürmüş Acun Ilıcalı’ya edilmedik hakaret bırakmamıştı. Argo konuşan ve ağza alınmayacak sözler sarf eden Erkan Petekkaya gece yaptığı hatayı sabah düzeltti. Erkan Petekkaya'nın bu sabah yaptığı sosyal medya paylaşımı ise geri vites yaptı sözlerini beraberinde getirdi.

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya şu sıralar Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteriyle adından çok söz ettiriyor. Ancak Erkan Petekkaya dün gece öyle bir hata yaptı ki bundan sonra Sadi karakteri ekranlarda olmayabilir. TV8 ekranlarında yayınlanan ödül töreninde Kerimcan Durmaz’a ödül verilmesine sinirlenen Erkan Petekkaya faturayı TV 8'in patronu Acun Ilıcalı ‘ya kesti. Kerimcan Durmaz'ın daha önce uçakta cinsel organını paylaştığı görüntüleri hatırlatan Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı‘ya ağza alınmayacak hakaretler sarf ederken aynı zamanda “kanalınızda olmaktan utanıyorum” dedi.

acun-ilicaliya-hakaretler-yagdiran-erkan-petekkaya-geri-vites-yapti-sosyal-medyadan-hataliyim-ku-2

Acun Ilıcalı cevap vermedi

Erkan Petekkaya'nın bu sözleri sosyal medyaya bomba gibi düşerken magazin basınında da manşetlere taşındı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar hakaretlerin dozunu kaçıran Erkan Petekkaya, “Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan, ahlak yoksunu Acun Bey yuh! O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi” ifadelerini kullanmıştı. Erkan Petekkaya'nın bu sözleri sonrasında Acun Ilıcalı'dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Gece paylaştı Sabah geri vites yaptı

Erkan Petekkaya ise gece saatlerinde yaptığı paylaşımları kaldırarak sabah saatlerinde yeni bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Erkan Petekkaya “söylediğinde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş, bu yüzden lütfen kusura bakmayın” ifadelerini kullandı.

acun-ilicaliya-hakaretler-yagdiran-erkan-petekkaya

Dizideki akıbeti merak ediliyor

Herkesin bildiği gibi şu sıralar Erkan Petekkaya TV8 ekranlarında yayınlanan kırmızı oda dizisinde delikanlı Sadi karakterine hayat veriyor. Erkan Petekkaya'nın dün gece yaptığı paylaşımdan sonra kırmızı oda delikanlı sade ayrılıyor mu sorusunun yanıtı da araştırılmaya başlandı. Henüz bu konuda kanaldan ya da yapımcıdan bir açıklama gelmedi ancak bu kadar olayın ardından Erkan Petekkaya'nın diziye devam etmeyeceği düşünülüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@